Сенсації з відключенням Чернівціводоканалу від електропостачання не вийшло

0
212
Загрузка...

«22.01.2019 року в засобах масової інформації з’явилося повідомлення щодо відключення КП “Чернівціводоканал” від електропостачання відповідно до листа Державного підприємства “Укрінтеренерго” і нібито має відбутися відключення 6 лютого 2019 року по причині заборгованості в сумі 11.2 млн. грн.

Нагадаю, що безперервна подача електроенергії складає основу самого функціонування підприємства, адже забезпечує складну систему робіт електродвигунів, які забезпечують належний тиск для подачі води Дністровського водогону в напрямку міста Чернівці і беспосередньо в місті.
Також досить важливим є те, що проплата за електроенергію складає чи не 50% від загального річного бюджету витрат підприємства .
Новина викликала неабиякий резонанс в городян, свої думки та бачення в соцмережах висловив і Олексій Каспрук.
Але скоріш за все сенсації не вийшло!
Тож можемо офіційно повідомити, що Підприємство “Чернівціводоканал” 21.01.2019 року підписало Договір за номером 306 з ТзОВ “Чернівецька Обласна Енергопостачальна компанія”, дія договору діє з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 р., ціна закупівлі за 1 кВт -1 грн 96 коп. з ПДВ.
Тож відповідні документи свідчать про те, що керівники та працівники підприємства діють відповідно до своїх посадових обов’язків, забезпечуючи функціонування підприємства.
Вважаємо інформацію про відключення такою, що не відповідає дійсності та чекаємо на вибачення і спростування неправдивої інформації!
(з договором можна ознайомитися на фото)
З повагою до Чернівчан – Підприємство “Чернівціводоканал”, – написав на своїй сторінці у Facebook заступник начальника КП «Чернівціводоканал» Ярослав Цуркан.

***

***

А ось що написав про це відсторонений від виконання обов’язків мера Олексій Каспрук: «”Ефективний менеджмент”?!?!

Вчасно закупити електроенергію не зуміли, боргів на 11,2 млн.грн. лише за три тижні січня наробили.

Замість того, щоб платити у середньому у за кіловат по 1,96 грн у січні водоканал купував електроенергію у “постачальника останньої надії” по 3,11 грн. Не розрахувався.

Тепер 6 лютого місто може залишитися без води, якщо терміново борг не погасять.

При такому “менеджменті” навіть на завершення проспекту грошей не вистачить…

Нездари чи спеціально знищують підприємство?»

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ