Чернівецька «Самопоміч» зазнала кадрових змін

3
1291
Керівник обласної організації Андрій Рогатюк, керівник міської організацйї Віктор Гищук, секретар виконкому осередку Леся Гусар, голова виконкому осередку Ярослав Цуркан (тепер не всі посади актуальні)
Загрузка...

Скандальні перипетії навколо чернівецької «Самопомочі» отримали ще один штрих – з членів партії та засновників Чернівецької міської партії Об’єднання «Самопоміч» виключили екс-мера Заставни Ярослава Цуркана, який координував формування і розвиток місцевого осередку цієї політичної сили.

 

Як відреагував на ці зміни сам Ярослав Васильович? – інформація з перших вуст.

Не бачу в цьому нічого поганого, навпаки, це нові  можливості та перспективи для росту як в політичному плані, так і в особистому!

Чи не пов’язуєте ці кадрові зміни із завершенням двохрічного терміну перебування керівників міської та обласної організацій Об’єднання «Самопоміч» і, відповідно, новими виборами, які передбачені Статутом?

Частково пов’язую. Про моє відсторонення та вихід з партії засоби масової інформації повідомляли раніше, потрібен був час, щоби підготувати документи , тому я останнім часом практично не займався партійною роботою і не впливав на ситуацію. Але залишався мій голос та моя особиста думка при обранні керівників – можливо, до кандидатів були б  «зайві» запитання  і, можливо, незручні.

Згідно Статуту в обговоренні беруть участь всі члени партії, можливо, моїм виключенням   вирішили «перестрахуватися»!

У Вас є серйозні вороги серед високих керівників в партії?

Та що ви – звісно, ні. Принаймні, я так вважаю. Можливо, є трохи недоброзичливців (сміється – прим. fakty.cv.ua).
Якщо серйозно, то є люди, з якими познайомився та починав політичну діяльність тут в області. Спочатку були друзями, а потім ці ж друзі використали свої знання та досвід в протилежному напрямку! Люди змінються, і не всі, на жаль, в кращу сторону!

Хто вони конкретно?

В мене з ними гарні стосунки, просто вже не друзі!

Ваша політсила, тобто «Самопоміч», «славиться» тим, що конкуренти між собою розправляються один з одним за допомогою систематичних скарг та доносів приблизно як в часи компартії та НКВД. На вас також писали?

Керівник обласної організації Андрій Рогатюк, керівник міської організацйї Віктор Гищук, секретар виконкому осередку Леся Гусар, голова виконкому осередку Ярослав Цуркан (тепер не всі посади актуальні)

Кожен, кого я дійсно поважаю, цим не займався, не писав доноси точно!

То на вас писали?

Так, писали, це не секрет.

Якою була ваша реакція?

Писав пояснення і вказував, що залишаю за собою право зробити ці відповіді публічними.

Коли можна ознайомитися з тими відповідями?

Та там немає нічого цікавого… (в поясненнях – прим. fakty.cv.ua).

На чернівецьку «Самопоміч» систематично не дуже гарно «наїжджає» чернівецький керівник фракції «Народний фронт» у Верховній Раді Максим Бурбак. Він балотувався до парламенту по «вашому округу», Ви були мером Заставни в той час. Стикались в контексті виборів?

Як мер, я не чинив кандидатам жодних перепон, у т. ч. пану Бурбаку. Хто просив сприяння у зустрічах з громадою, в силу можливостей допомагав. Люди повинні мати можливість спілкуватися з кандидатами, щоби легше було визначатися з вибором.

Щодо Максима Юрійовича – це серйозний політик, який тепер має вагу в українському політикуму. Те, що він стільки уваги приділяє чернівецькій «Самопомочі», трохи дивує. Можливо, є якісь особливі інтереси, про які загалу невідомо. Його некоректні випади не розумію і не підтримую.

На місцевих виборах 2015 р. пан Бурбак підтримав іншу кандидатуру на посаду міського голови Заставни. Я і не просив підтримки, бо фактично не займався виборами в Заставні. Займався виборами кандидатів від Об’єднання «Самопоміч» в обласну та міську ради, і вважаю проведення кампанії успішним.

Як Ви оцінюєте роботу місцевих депутатів від «Самопомочі»? Їх нерідко критикують, особливо деякі політичні опоненти…

Дуже позитивно оцінюю. Вважаю їх одними з найкращих, активних та перспективних політиків в чернівецькому середовищі – як міських, так і обласних. Вони грамотні, ініціативні, принципові, мають свою позицію, того і критикують їх. В принципі критику з боку політичних опонентів, конкурентів можна не коментувати, з цим, думаю, і так зрозуміло людям, які вміють аналізувати.

А в інших партіях хіба немає грамотних?

Так, є, але там інші за них розкажуть.

Загалом, шкода, що партії допомагають людям стати політиками, а потім «змушують» їх сваритися між собою… Це вважаю неправильним. Талановиті люди повинні об’єднуватися навколо корисних для суспільства, громади справ, не споглядаючи на домовленості чи непорозуміння між високими партійними керівниками!

Яке Ваше ставлення до того, що сміття зі Львова возять по всій Україні? Чи не думаєте, що це якась штучна і надумана проблема?

Проблема з побутовими відходами є в багатьох містах. Особисто я за допомогу, але вона повинна бути цивілізованою і відкритою. І щоби це не суперечило інтересам громад.

Останні новини не вплинули на Ваші стосунки з керівником фракції в обласній раді Іваном Гешком, Ви залишаєтесь його помічником? Які у нього плани?

Про плани краще запитати самого Івана Тарасовича. Поки він депутат, я його помічник як депутата обласної ради. Якщо він вирішить, що я не справляюсь з цими громадськими функціями, то так і буде. Політика потребує багато часу.

Чи є бажання продовжувати займатися політикою?

Є бажання робити корисні справи! А в якому статусі чи на яких посадах, – це менш важливо.

fakty.cv.ua

***

Чернівецька “Самопоміч” закликає допомогти Львову у боротьбі проти “сміттєвої блокади”

***

Самопоміч: «самознищення» триває, депутати міськради складають повноваження

***

Бурбак і Ко «добивають» чернівецьку «Самопоміч»?.. (відео)

***

Депутати і активісти буковинської «Самопомочі» прозвітували за рік діяльності

***

Депутати міськради від «Самопомочі» змагаються, хто швидше складе мандат?

***

Депутатів від «Самопомочі» підозрюють у служінні олігархічним групам? (відео)

***

Загрузка...

3 КОМЕНТАРІ

 1. На першому фото – Цуркан Ярослав, Заставнівський міський голова!
  Жителі Заставни вигнали цього корупіонера і пройдисвіта ще в 2015 році! На вкрадені у Заставні гроші він “розвивав” Самопоміч… ха-ха-ха…

  • Розкажіть подробніше про “вкрадені гроші” в Заставні!
   Ви розумієте різницю між “вигнати” і не обрати на черговий термін?
   Результати виборів Вам відомі? Яке місце посів Цуркан на тих виборах у Заставні (не займаючись передвиборчою кампанією там) і скільки програв теперішньому меру?
   А як Ви ставитесь до інформації про те, що теперішній мер, як повідомляли fakty.cv.ua мешканці Заставни, виграв завдяки розданій рибі? І т.п.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ