Прихована зйомка: як у Чернівцях вихователька б’є дитину по обличчю (відео)

1
608
Загрузка...

В інтернет розмістили відео, на якому видно, як вихователька одного з чернівецьких ДНЗ б’є дитину по обличчю з текстом, який вказує, що це доволі «традиційний метод виховання» для неї…

Автор відео man weisst wer повідомив, що інцидент трапився у Чернівцях в дитячому садку №45, передає promin.cv.ua, з посиланням на times.cv.ua.
Зокрема, на відео вихователька ловить хлопчика за руки і дає йому міцного ляпаса по обличчю. Відтак жінка нерозбірливо робить зауваження дитині і наказує йому іти, «поки ще не получив».
У коментарі під відео повідомляють, що запис зробила нянька дитсадка перед своїм звільненням. «Діти свідчать, що вона їх всіх так била, а потім казала, що вона так грає з їхніми щічками..», – ідеться у дописі.
В управлінні освіти міської ради журналісту promin.cv.ua факт побиття підтвердили. Наразі відомо, що директор дитячого садка уже дає пояснення щодо даної ситуації.
Як повідомила Кристина Помогаєва, про факт некоректної поведінки  вихователя ДНЗ№45, який зафіксовано на відео, управління освіти міської ради повідомили батьки дитини.У ході проведеного розслідування взято пояснення з в.о. завідувача ДНЗ, вихователя, проведено зустріч адміністрації дошкільного закладу  з батьками дитини.

За результатами розслідування за неналежне виконання  посадових обов’язків, недотримання  правил педагогічної етики вихователю оголошено догану (наказ №169-к від 06.06.2017 р.)  та звільнено.

Про це повідомила  заступник начальника управління освіти міської ради Ніна Вітковська.

***
Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ