Новий директор Департаменту економіки одразу пішов служити, з племінником мера

0
549
Загрузка...

Сюрпризно призначений на посаду директора Департаменту економіки радник міського голови Степан Руденко першого ж робочого дня в новому статусі «засвітився»… у військкоматі.

Його, разом з племінником мера Павлом, Олексій Каспрук провів на військову службу, про що очільник міста повідомив на своїй сторінці у Facebook:

Цікавий збіг обставин, звісно… Хоча сам факт, що хлопці пішли служити, звісно, заслуговує на повагу.

Депутат міськради Володимир Бешлей звернув увагу на цікаві обставини останніх кадрових кроків мера. Спочатку він розмістив у Facebook фото підтвердження зустрічі в одному з ресторанів мера Олексія Каспрука, радника Степана Руденка, нардепа Максима Каспрука та людину на прізвисько «Слон», якого називають контрабандистом. Як припустив п. Бешлей, це було своєрідна співбесіда з Бурбаком для радника перед тим, як приступити до роботи на новій посаді.

Пізніше Володимир Бешлей оприлюднив інформацію (з фотографіями) про те, як у понеділок, 19.06.17, заднім числом оформляли кадрові розпорядження міського голови: «Отримав чергове підтвердження того, що мер, Олексій Каспрук, несамостійний у прийнятті рішень!

16 червня, в минулу п’ятницю, на сайті міської ради з’явилася інформація про призначення директором департаменту економіки Степана Руденка, директором департаменту земельних відносин Ярослава Городенського, а також про переведення Володимира Бабчука на посаду директора АДС «0-80».

Однак ця інформація на той час не відповідала дійсності, адже не було оформлено жодних розпоряджень про їх призначення.

Лише після того, як у п’ятницю ввечері в одному із кабаків Бурбак провів співбесіду із кандидатами на керівні посади, то тільки сьогодні зранку (‼️) були завізовані, проштамповані мокрою печаткою та зареєстровані в журналі реєстрації кадрові розпорядження. Звісно, заднім числом…

Тому виходить, що містом управляє керована маріонетка!🙁»

***

***

Утім, від того, коли оформлені і зареєстровані ці розпорядження по суті ж мало що міняється (хоча коли обманюють, теж не гарно для людей такого «польоту», це про третій пост). Цікавішим (або «загадковішим») виглядає хід з призначенням радника на високу посаду і практично одночасним «трансфером» до війська…

fakty.cv.ua

***

***

***

Офіційно:

Розпорядженням міського голови Олексія Каспрука  від 16 червня цього року Володимира Бабчука увільнено з посади директора департаменту  містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради. На посаду директора  департаменту  містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради у порядку переведення  призначено  Ярослава Городенського, який до цього працював на посаді директора департаменту економіки міської ради.

Володимира Бабчука в порядку переведення призначено начальником міського комунального підприємства  “Аварійно-диспетчерська служба  0-80” за строковим трудовим договором на три роки, припинивши службу в Чернівецькій міській раді. Директором департаменту економіки міської ради в порядку переведення призначено Степана Руденка, який до цього працював у відділі інвестицій та міжнародних зв’язків міської ради, радником міського  голови.

Довідково.

Ярослав Городенський, 1973 року народження, чернівчанин, позапартійний, має вищу економічну освіту, двадцять років працював в органах податкової служби, пройшов трудовий шлях від головного спеціалісту сектору безпеки відділу податкових розслідувань до начальника податкової інспекції. Посаду директора департаменту економіки міської ради обіймав з листопада 2014 року.

Володимир Бабчук, 1961 року народження, уродженець с. Борівці Кіцманського району, позапартійний, за освітою інженер-будівельник. Працював у домобудівному комбінаті, міськкомунгоспі, директором комунального підприємства «МіськШЕП», заступником, директором департаменту житлово-комунального господарства, першим заступником директора та директором департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради.

Степан Руденко, 1988 року народження, чернівчанин, позапартійний, отримав вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій» та здобув кваліфікацію магістра з менеджменту, кандидат географічних наук, захистив кандидатську дисертацію у Київському національному університеті імені Т.Шевченка з питань природно-ресурсного потенціалу України, автор та співавтор наукових праць в українських та зарубіжних наукових виданнях, доцент, координатор робочої групи із впровадження в Чернівцях проекту «Інтегрований розвиток міст України» . Працював викладачем Чернівецького нацуніверситету ім. Ю.Федьковича, має практичний досвід роботи на керівних посадах в сфері туристичного та ресторанного бізнесу, організації виробництва. Радником міського голови працював з липня 2014 року, навчався в університеті економічного менеджменту Національної академії державного управління при Президенті України за програмою  професіоналізації та стабілізації муніципального управління.

Інформація з сайту міської ради city.cv.ua (16 червня, 2017 21:23)

***

 

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ