Аліна Олевич: Голосують за правильні рішення, а не по партійним складовим (відео)

1
210
Загрузка...

Депутат Чернівецької міської ради Аліна Олевич доступно пояснила те, що й так мало би бути зрозуміло незаангажованим людям – що депутати голосують за правильні (як мінімум, на їх думку) рішення, а не залежно від партійної приналежності. 

Це запитання Аліні задали в контексті тези, яку поширюють провладні діячі (особливо ті, яких пов’язують з групою впливу Максима Бурбака), – про те, що нібито 4 «неправильних» депутатів з фракції «Самопоміч» голосують синхронно з фракцією «Рідне місто». Насправді є немало рішень, за які голосують представники всіх фракцій, і це нормально, адже орієнтуватися депутати справді мають на суть і корисність проектів для міста, для громади, а не на «ц. у.» від партійних босів, які, на жаль, далеко не завжди орієнтовані реально на інтереси простих людей.

Про те, як почувається у представницькій владі Аліна Олевич, яка прийшла в політику з журналістської посади політичного оглядача, про ситуацію із заявами про складання депутатських повноважень, про «особливе» ставлення до міської освіти і т.п.  дивіться у проекті «Без емоцій»:

***

Самопоміч: «самознищення» триває, депутати міськради складають повноваження

***

Бурбак і Ко «добивають» чернівецьку «Самопоміч»?.. (відео)

***

 

Загрузка...

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ