Весь світ бореться за людей, а нам пропонують відмовитись від громадян України

0
1810
Загрузка...

Останні дні суспільство активно обговорює президентський законопроект про подвійне громадянство.

Проект не про високопосадовців чи чиновників, які з двома громадянствами не мають права бути на своїх посадах. Проект про людей, які через недолугу політику влади змушені шукати засоби для утримання своїх родин.

Вражає саме існування такого антиукраїнського проекту в Верховній Раді, а про прийняття його не може йти й мови.

Весь світ бореться за людей, а нам цим проектом пропонується відмовитись від громадян України, які вже отримали паспорти інших країн. Добровільне отримання паспорту іншої країни цим проектом є підставою для позбавлення громадянства України всіх, не тільки держслужбовців та високопосадовців.

На моїй Буковині є села, де близько 90% мешканців мають румунські паспорти. Така ж ситуація на Закарпатті, на Львівщині з паспортами інших країн.

Це сотні тисяч громадян України, які не чекають від держави допомоги, а самі шукають вихід із кризи, самі заробляють кошти та утримують свої сім’ї.

Хто готовий від них відмовитись? Я – ні.

Якщо ж на мить уявити, що це сталося, що поряд з кордоном в окремих селах України мешкатиме більшість громадян іншої  країни, сусідньої, вже без українського громадянства? Наступний можливий крок – втрата територій.

Україна повинна не відмовлятись від людей, а створювати необхідні умови для їх роботи в країні. Саме розвиток економіки, створення робочих місць не з мінімальною, а з достойною заробітною платою, зупинить пошук людьми будь-якого рішення для забезпечення своїх родин.

Не виганяти та карати, а створювати можливості для самореалізації, роботи та достойного розміру оплати праці.

Оксана ПРОДАН, народний депутат, блог на nv.ua

***

І знову про подвійне громадянство, «зраду» та «інтереси Румунії»…

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ