Бурбак: «Батьківщина» об’єдналася в проросійську «об’єднану опозицію» з «Опоблоком»

0
135
Максим Бурбак
Загрузка...

Чернівецький керівник фракції «Народний фронт» у Верховній Раді Максим Бурбак заявив, що так звані акції протесту, які організовують спільно «Батьківщина» та Опоблок, фінансуються російськими грошима в штабі Опоблоку. Про це він сказав під час погоджувальної ради.

«Всі бачать, що фракція, де найбільше плачуть про газ і тарифи, фактично об’єдналася в проросійську «об’єднану опозицію» з «Окупаційним блоком» і голосує з ними синхронно. Вони разом імітують тепер акції протесту», – наголосив Бурбак.

«Я повернувся з Чернівців. Проплачуть квитки для 75 працівників профспілок медичної галузі. Є інформація, що з Житомира 500 «ошуканих вкладників» везуть до Києва, а гроші їм видають у штабі Опоблоку», – заявив керівник фракції.

Він наголосив, що «Народний фронт» неодноразово звертав увагу керівництва СБУ на антиукраїнську діяльність телеканала «Інтер» та прокремлівських нардепів, прізвища яких стали відомі із переписки прокремлівського політтехнолога Столярової. Це народні депутати Каплін, Добродомов, Борислав Береза і колишній керівник адміністрації Януковича Льовочкін.

«Підготовлені Москвою масові вуличні акції, основною метою яких буде насправді розхитати ситуацію в країні для дочасних виборів до Верховної Ради, а потім і дочасних президентських виборів», – наголосив керівник фракції.

«Ми переконані, що кінцева мета цього – скасувати запроваджені Яценюком санкції та реформи, проголосувати закони, спрямовані на цілковиту зміну зовнішньополітичного курсу й виконання вимог Путіна. Крім того, організовані Москвою масові протестні акції буде використано як виправдання для штучного «сепаратизму» в місцевих радах по Україні», – резюмував Бурбак.

Джерело: glavcom.ua

***

Вадим Івченко:

“Батьківщина” не є організатором акцій протесту, які відбудуться в Києві починаючи з 15 листопада. Ми не подавали заявки на проведення мітингів та зібрань.
Нас намагаються прив’язати до цього, оскільки наша риторика повністю збігається з гаслами людей, які виявились обманутими банківською системою країни, які протестують проти підвищення тарифів, які вимагають покарання рейдерам та корупціонерам. Ми вже не один рік говоримо, що те що робить влада є знущанням над українським народом, над певними категоріями та цілими галузями.
Ще раз наголошую – це не є намаганням дестабілізувати ситуацію в країні. Це мирні акції та мирне зібрання. І для цього також була революція гідності — кожна людина може висловити свою думку і своє невдоволення владі. Звичайно, всі ці зібрання мають проходити в межах діючого законодавства. Але це в такій же мірі має відноситись і до правоохоронників, які забезпечують дотримання правил безпеки.

***

http://www.fakty.cv.ua/vlada-perekonuje-scho-protesty-z-15-lystopada-rozpochynayutsya-z-podachi-kremlya/

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ