Місцеві бюджети Буковини отримали додатково 85,7 млн.

0
93
Загрузка...

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області зазначають, що за два місяці нинішнього року до місцевих бюджетів надійшло 341,1 млн. грн. Планові показники затверджені органами самоврядування виконано на 133,5 відсотків, у розпорядження місцевих громад краю понад планові завдання надійшло 85,7 млн. грн.

Серед основних джерел, які наповнюють місцеві бюджети залишаються податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок, плата за землю та акцизний податок. Так, надходження з податку на доходи фізичних осіб склали 181,4 млн. грн., що на 44,6 млн. грн. більше, доведеного завдання.

Наступним за рівнем надходжень став єдиний податок. «спрощенці» сплатили до бюджету 67,0 млн. грн., що на 25,3млн. грн. більше планових показників.

Місцеві бюджети цьогоріч отримали 39,7 млн. грн. земельного податку та орендної плати за землю, понад завдання надійшло 4,8 млн. грн.

Також суттєво наповнює місцеві бюджети акцизний збір з роздрібного продажу підакцизних товарів –  35,5 млн. грн., додаткові надходження з акцизного збору склали 5,0 млн. грн.

Крім того місцеві бюджети від бізнесменів Буковини отримали за користування лісом, надрами й водою – 7,2 млн.грн., податку на прибуток – 3,1 млн. грн., за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами місцеві бюджети отримали 2,1 млн.грн.

У відомстві зауважують, що в нинішніх умовах надзвичайно важливо зміцнювати фінансові ресурси регіональних скарбничок. Адже, такі надходження використовуються місцевими органами влади для забезпечення поточних і перспективних завдань розвитку регіону.

Джерело: bukoda.gov.ua

***

А ось куди в основному витрачаються кошти обласного бюджету:

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ