«Готуючись до виборів, президент Порошенко буде усе більше і більше робити так, аби ні у кого крім нього більше не було шансів. Таких проектів, як Савченко буде ще не один, які будуть створювати багато маленьких “партійчок”. Саме для того, щоб людям не дати об’єднатись, а роз’єднувати їх. Коли буде 10 кандидатів як Савченко, то єдиною “стабільною” та “а хто ж іще” фігурою залишиться знову Порошенко».
Цікавий погляд на вояж нардепа Надії Савченко до Канади (і не лише) висловила чернівецька активістка Антоніна Кумка, яка тепер живе в Канаді:
«Пост складатиметься з трьох частин
1. Приліт Савченко
Отже, Надію Савченко запросили її прихильники, які, як і багато інших людей на той час, її підтримували,
![Антоніна Кумка](http://www.fakty.cv.ua/wp-content/uploads/2016/12/Kumka-SavchenkoAntonina-208x300.jpg)
писали та відсилали листи. Оплатили поїздку ті, хто запросили. Вона не мала офіційного запрошення ні від діаспорських, ні від урядових структур. Про її приліт у Канаду не знали ні Конгрес Українців Канади, ні посольство України в Канаді, ні Борис Вжесневський, ні тим більше уряд Канади. У неї не було ні з ким офіційних зустрічей – усі вони були “набігами”. Хоча у канадських медія це висвітлили інакше. Сьогодні для неї намагалися організувати зустрічі з дітьми у суботніх школах. Декілька шкіл відмовились. А у декількох школах просто не знали з ким саме зустріч – було сказано “з гостем з України” – і там зустрічі пройшли (реакцію батьків можна побачити у фейсбук дискусіях).
Громада Торонто та околиць дали оцінку цій “гості з України” та такій організаціі її прильоту – приміщення Пласту було майже порожнім.
2. Громада
Колись, у 2014-2015 роках, майже кожен українець Канади шукав, купував і відсилав або здавав гроші на: військові форми, берци, рукавиці, шапки і інше. Народ України платив податок на армію. А міністерство оборони України не показувало результатів роботи. Усі почали все більше задаватися питанням як довго це ще триватиме. Декілька украінських організацій Канади вирішили написати відкритого листа президенту, прем’єр-міністру та уряду України і запитати коли цьому жебрацтву настане кінець, вказали строки коли очікували відповіді і наслідки відсутності відповіді. Тоді я підписала той лист.
Результатом цього підписання стало те, що деякі особи у нашій громаді звинуватили мене у тому, що я звернулась до українських поважних осіб та структур напряму, не належним чином, адже лише Конгрес Українців Канади має це робити і таке інше.
Мене ледь не оголосили персоною нон грата.
Слава Богу я тепер є частиною Конгресу 🙂
Ці самі особи тепер привезли в Канаду Савченко описаним вище способом, обійшовши усіх, потягнули її до канадських міністрів. І їм за це не буде нічого, я переконана.
3. Перспектива
Моє бачення того, що відбувається є простим. Готуючись до виборів, президент Порошенко буде усе більше і більше робити так, аби ні у кого крім нього більше не було шансів. Таких проектів, як Савченко буде ще не один, які будуть створювати багато маленьких “партійчок”. Саме для того, щоб людям не дати об’єднатись, а роз’єднувати їх. Коли буде 10 кандидатів як Савченко, то єдиною “стабільною” та “а хто ж іще” фігурою залишиться знову Порошенко.
І ні, на мою думку Надя не є гідною альтернативою. Вона армійська жіночка, без освіти, яку у Харків військовій справі взяли учитися з подачі тодішнього міністра оборони та зробили штурманом, а не льотчицею. Так, Надія провела два роки в полоні. Але її поведінка та наміри по поверненні в Україну видаються далеко неоднозначними.
Тому давайте включати мозок, читати, аналізувати. Визнавати помилки. І нікому не вірити.
І прочитавши цей пост ще 10 разів перепровірте інформацію з інших джерел. Тому що “Світ – це гра, і люди в ньому -актори”».
Тому давайте включати мозок, читати, аналізувати. Визнавати помилки. І нікому не вірити.
І прочитавши цей пост ще 10 разів перепровірте інформацію з інших джерел. Тому що “Світ – це гра, і люди в ньому – актори”».
fakty.cv.ua
***
АТОвець задав Надії Савченко дуже незручні запитання в прямому ефірі (відео)
***
Судя з того що їй дозволяли витворяти піарно в Росії, то вона проект не лише український…