Чернівецька канадійка: Таких проектів, як Савченко, буде ще не один

2
281
Загрузка...

«Готуючись до виборів, президент Порошенко буде усе більше і більше робити так, аби ні у кого крім нього більше не було шансів. Таких проектів, як Савченко буде ще не один, які будуть створювати багато маленьких “партійчок”. Саме для того, щоб людям не дати об’єднатись, а роз’єднувати їх. Коли буде 10 кандидатів як Савченко, то єдиною “стабільною” та “а хто ж іще” фігурою залишиться знову Порошенко».

 

Цікавий погляд на вояж нардепа Надії Савченко до Канади (і не лише) висловила чернівецька активістка Антоніна Кумка, яка тепер живе в Канаді:

«Пост складатиметься з трьох частин
1. Приліт Савченко
Отже, Надію Савченко запросили її прихильники, які, як і багато інших людей на той час, її підтримували,

Антоніна Кумка
Антоніна Кумка

писали та відсилали листи. Оплатили поїздку ті, хто запросили. Вона не мала офіційного запрошення ні від діаспорських, ні від урядових структур. Про її приліт у Канаду не знали ні Конгрес Українців Канади, ні посольство України в Канаді, ні Борис Вжесневський, ні тим більше уряд Канади. У неї не було ні з ким офіційних зустрічей – усі вони були “набігами”. Хоча у канадських медія це висвітлили інакше. Сьогодні для неї намагалися організувати зустрічі з дітьми у суботніх школах. Декілька шкіл відмовились. А у декількох школах просто не знали з ким саме зустріч – було сказано “з гостем з України” – і там зустрічі пройшли (реакцію батьків можна побачити у фейсбук дискусіях).
Громада Торонто та околиць дали оцінку цій “гості з України” та такій організаціі її прильоту – приміщення Пласту було майже порожнім.
2. Громада
Колись, у 2014-2015 роках, майже кожен українець Канади шукав, купував і відсилав або здавав гроші на: військові форми, берци, рукавиці, шапки і інше. Народ України платив податок на армію. А міністерство оборони України не показувало результатів роботи. Усі почали все більше задаватися питанням як довго це ще триватиме. Декілька украінських організацій Канади вирішили написати відкритого листа президенту, прем’єр-міністру та уряду України і запитати коли цьому жебрацтву настане кінець, вказали строки коли очікували відповіді і наслідки відсутності відповіді. Тоді я підписала той лист.
Результатом цього підписання стало те, що деякі особи у нашій громаді звинуватили мене у тому, що я звернулась до українських поважних осіб та структур напряму, не належним чином, адже лише Конгрес Українців Канади має це робити і таке інше.
Мене ледь не оголосили персоною нон грата.
Слава Богу я тепер є частиною Конгресу 🙂
Ці самі особи тепер привезли в Канаду Савченко описаним вище способом, обійшовши усіх, потягнули її до канадських міністрів. І їм за це не буде нічого, я переконана.
3. Перспектива
Моє бачення того, що відбувається є простим. Готуючись до виборів, президент Порошенко буде усе більше і більше робити так, аби ні у кого крім нього більше не було шансів. Таких проектів, як Савченко буде ще не один, які будуть створювати багато маленьких “партійчок”. Саме для того, щоб людям не дати об’єднатись, а роз’єднувати їх. Коли буде 10 кандидатів як Савченко, то єдиною “стабільною” та “а хто ж іще” фігурою залишиться знову Порошенко.
І ні, на мою думку Надя не є гідною альтернативою. Вона армійська жіночка, без освіти, яку у Харків військовій справі взяли учитися з подачі тодішнього міністра оборони та зробили штурманом, а не льотчицею. Так, Надія провела два роки в полоні. Але її поведінка та наміри по поверненні в Україну видаються далеко неоднозначними.
Тому давайте включати мозок, читати, аналізувати. Визнавати помилки. І нікому не вірити.
І прочитавши цей пост ще 10 разів перепровірте інформацію з інших джерел. Тому що “Світ – це гра, і люди в ньому -актори”».

Тому давайте включати мозок, читати, аналізувати. Визнавати помилки. І нікому не вірити.
І прочитавши цей пост ще 10 разів перепровірте інформацію з інших джерел. Тому що “Світ – це гра, і люди в ньому – актори”».

fakty.cv.ua

***

АТОвець задав Надії Савченко дуже незручні запитання в прямому ефірі (відео)

***

Загрузка...

2 КОМЕНТАРІ

  1. Судя з того що їй дозволяли витворяти піарно в Росії, то вона проект не лише український…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ