Москаль: “У мене навіть качок не крали, а зараз 70% контрабанди через Закарпаття”

1
764
Загрузка...

Буковинський губернатор Луганщини (контрольованої українською владою частини) Геннадій Москаль прокоментував події в Мукачеві. І з властивою йому прямотою.

До вашої уваги відповідне інтерв’ю «правильного москаля» pl.com.ua:

— Геннадію  Геннадійовичу, що ви думаєте про події на Закарпатті?

Мені соромно за те, що коли я був на Закарпатті начальником УМВС у 1993-1995 роках, у мене такого не було – нічого не крали – ні велосипедів, ні кур, ні качок. Зараз, місцева влада це допустила.
Є шалена контрабанда на зеленому кордоні України із Закарпаттям. 70% наркотиків постачається звідти до України, тобто йде зараз шалена війна за шматок хліба, котрий заробляють злочинним шляхом. 30% наркотиків — йде через Львівську область – це не лише наркотики, а й нелегали, сигарети.

Все це майно переправляється через кордон водолазами, конями, вертольотами, які використовуються в АТО, всіма доступними методами. Єдине, що не використовується – це верблюди, тому що їх в нас просто немає.

Слід давати в ЗМІ конкретні цифри. Йдуть шалені розбори за мільярди гривень. А ми, тим часом, розповідаємо, що молодик з поліції переводить через пішохідний перехід бабусю. Це цирк – робити таке в сучасних умовах!

— Цікаво почути вашу думку стосовно долі добровольчих батальйонів після Мукачево.

— У мене пів-Айдара друзів і пів – ворогів. З моїми друзями (колишніми афганцями) я би пішов у будь-який наступ. Це 29 полк. А ліквідація їх – це ніж у серце України, без них ми не зможемо в АТО.

Ми маємо тримати рівновагу на даній території. Не треба загравати із злочинцями в наших збройних силах, не треба всіх бійців рівняти під одну гребінку – це людський фактор, на який слід реагувати владі. Якщо комусь це «не подобається» — з «націонал-патріотів» — це їхні проблеми. Ми маємо захищати Схід від російських терористів. На все має бути політична воля.

Я вчора ввечері взяв словник і відкрив румунські, польські сайти —  коментарі дуже радикальні, мені соромно за свою державу, вони нас ненавидять. Це має бути вирішено рішучими методами – відставка начальника міліції, прокурора, начальника митної служби області, СБУ. Всі нардепи з західних областей, де є контрабанда – мають скласти повноваження. Їх обрали люди, ми йшли в Європу, однак обмочилися у Мукачево. Тепер нам не світить безвізовий режим! Дикунів Європа приймає? Ні, вона всіх фільтрує!

Закарпатці мали 50 км безвізового коридору, чого їм не вистачало? Це банда, мафія! У нас у кодексі немає навіть визначення контрабанди (його прибрали Портнов, Калєтнік за режиму Януковича). Навіщо ми кришуємо наркоторгівлю? Синтетичні наркотики ввозять з Європи саме через західноукраїнські землі (амфетаміни, екстазі). Цілі наркокартелі йдуть із Закарпаття. Через поділ коштів між місцевими бандами і виник цей конфлікт у Мукачево.

Яку ми будемо мати націю через чотири-пять років?

Зробіть запит до Генпрокуратури – вони скажуть, що жодних злочинів з контрабанди у них не зафіксовано. Я особисто робив такі запити. Не треба кричати – є факти. Однак, жодної заяви про скоєння злочину!!!

Fakty.cv.ua

Георгій Тука про події на Закарпатті! А на Буковині все інакше?!

“Автомайдан-Чернівці” підтримує Правий Сектор

Ехо стрілянини в Мукачеві: Забродський хоче вступити в ПС і розстріляти «поганих хлопців»

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ