Влада переконує, що протести з 15 листопада розпочинаються «з подачі Кремля»

2
141
Загрузка...

Як і прогнозували після чергових підвищень комунальних тарифів, протестні настрої в суспільстві піднялись до критичної межі з початком отримання для більшості «космічних» осінньо-зимових платіжок за тепло.

Багато людей просто у відчаї – не розуміють, як, за такого рівня зарплат, впоратися з цією «недосяжною комуналкою», і як взагалі вижити в таких умовах… Тож не дивно, що тепер від «кухонь» до «політичних тусовок» обговорюють можливі протестні акції або навіть Майдан-3…

Проте, схоже, влада, яка, прийшовши «до корита» на крові і успішно прийнявши у «папєрєдників» естафету знущання над народом, звісно, хоче якнайдовше втриматися у «теплих кріслах», придумала як на цьому етапі збити трішки ці протестні настрої. У високих кабінетах можливі протестні акції називають «реалізацією плану Кремля щодо дестабілізації ситуації в Україні». То, виходить, і підняття тарифів та опущення «нижче плінтуса» рівня життя більшості громадян України – це теж «справа рук Кремля»?.. Хто ж заважає «теперішнім» не обкрадати народ (що яскраво відображено і в оприлюднених нещодавно деклараціях високопосадовців), не провокувати до бунтів, а, навпаки, змінити курс на пронародність, реально сприяти підвищенню рівня життя, аби нікому не хотілось навіть думати про якісь там протести або Майдан-3?..

Як би там не було, анонсовані найближчим часом акції протесту в столиці офіційно вже назвали реалізацією плану Кремля під назвою «Шатун».

Начальник Департаменту захисту національної державності СБ України Анатолій Дублик, як повідомляє ssu.gov.ua, оприлюднив на брифінгу заяву СБУ та СЗР щодо планів російських спецслужб з дестабілізації ситуації в Україні.

Служба безпеки та Служба зовнішньої розвідки України отримали оперативні матеріали, які викривають плани РФ з масштабної дестабілізації ситуації в Україні, старт якої заплановано на 15 листопада про що раніше частково озвучував В.Грицак.

Ці розвідувальні дані в цілому збігаються із змістом так званого «Плану першочергових заходів зі дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні «Шатун», – масиву інформації, вилученої з поштової скриньки радника президента Російської Федерації Владислава Суркова – і свідчать про початок його здійснення.

Безпосереднє керівництво реалізацією цього плану здійснює його перший заступник Ардзінба, а контакт з політичними рухами та громадськими організаціями в Україні, задіяними в акціях напряму чи всліпу, здійснює громадянин Вірменії Мартиросян.

Спецслужбою зафіксовані виїзди окремих організаторів акцій до РФ для отримання фінансування та інструкцій з проведення акцій. При цьому ворог розраховує і на ефективність використання всліпу активності низки громадських та політичних рухів.

Метою плану є внутрішня дестабілізація, організація дострокових виборів в Україні, посилення позицій проросійських сил в новому парламенті із перспективою ревізії європейського курсу та зміни зовнішньополітичного вектору держави.

Старт активних дій заплановано на 15 листопада – з “Всеукраїнської акції протесту банківських вкладників”. З 17 листопада основний акцент протестних акцій зміщується на питання підвищення тарифів. “Протест” має перерости в блокування урядових структур, розширенням претензій та вимог до влади.

За задумом російських кураторів, акціям протесту планується створити видимість масової підтримки, зокрема, вже розгорнута активна агітація в соціальних мережах із закликами всілякої допомоги «протестантам».

Дані, отримані СБУ та СЗР, свідчать, що російські сценаристи запланували масові безлади і навіть загибель “низки учасників акцій протесту”.

Першою контрольно-проміжною датою визначено 24 листопада, коли має відбутися саміт України-ЄС, присвячений фіналізації питання про надання Україні безвізового режиму.

Протягом другої половини листопада-початку грудня також планується проведення сесій кількох обласних Рад, які під гаслами децентралізації вимагатимуть практики договірних відносин між “Кабінетом Міністрів України та місцевими радами”. Як відомо, низка обласних Рад ще раніше ухвалила такі рішення, і Службі відомо, яка з політичних сил була ініціатором його постановки на порядок денний.

У регіонах планується проведення зборів (форумів) громад з подальшим проведенням підсумкового Всеукраїнського форуму місцевих рад. Прямих вимог федералізації не передбачається – натомість обрана стратегія “повзучої ерозії” центральної влади.

Водночас із дестабілізацією в Києві Кремль планує загострення і на фронті. Елементом плану є посилення напруги, доведення інтенсифікації обстрілів до найвищого за останній рік рівня, провокування локальних сутичок тощо. Ця тенденція вже чітко фіксується на лінії зіткнення. Мета – загнати українську владу в глухий кут і вести наступ з двох боків – зовні та зсередини.

Служба безпеки продовжує вживати заходи з викриття та блокування посягань російської сторони на конституційний лад України. Закликаємо громадян не дати використати себе російським спецслужбам, які не гребують будь-якими методами для дестабілізації ситуації та знищення України.

Закликаємо до виваженості та обережності всі політичні силі, які не бажають стати учасниками чужої гри, ворожої до національних інтересів України.

***

***

З новими платіжками за тепло заматюкались навіть журналісти… (+18)

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ