37 безробітних за сприяння служби зайнятості здобули нову професію

0
165
Загрузка...

У 2018 році за направленням Чернівецької обласної служби зайнятості під замовлення роботодавців навчилися понад 3 тисячі безробітних, 97 % з них вже працевлаштовані.

 «Професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних здійснюється на замовлення роботодавця або  для самозайнятості та ведення  підприємницької діяльності. Підбір професійного навчання здійснюється на підставі фахових здібностей, особистих інтересів, побажань безробітних, що збільшує перспективу їх подальшого працевлаштування» – зазначає директор Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Нову робітничу професію здобули 37 безробітних за такими спеціальностями: «Оператор котельні», «Слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «Столяр», «Кондитер», «Бармен», «Електрогазозварник» «Швачка», «Перукар (перукар-модельєр)», «Візажист».

Для решти 98% зареєстрованих безробітних фахівці організували підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення та стажування на робочому місці за 294 навчальними програмами.

Професійне навчання зареєстрованих безробітних Чернівецької області здійснюється у Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Безробітні мають можливість опанувати  88 актуальних на ринку праці професій.

Інформацію fakty.cv.ua надав Сектор інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості (тел.: +380 372 52 23 76).

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ