22 жовтня – телемарафон, який має врятувати життя 6-річному хлопчику

0
374
Загрузка...

У суботу, 22 жовтня, у прямому ефірі впродовж двох годин з 17 год. 30 хв. по 19 год. 30 хв. ТРК «Буковина» проводитиме благодійний телерадіомарафон «Подаруй дитині життя», мета якого зібрати кошти на лікування 6-річного чернівчанина Павлика Толошняка.
Хлопчик  потребує термінової допомоги кожної небайдужої людини. У дитини виявлено страшне 161021-dytyna-dopomoga-toloshnyak-pavlikзахворювання – мієлодиспластичний синдром (онкозахворювання крові). Павлик, на разі, перебуває в Білоруській клініці у відділені інтенсивної терапії. Стан критичний. Дитині терміново потрібна хіміотерапія та трансплантація кісткового мозку. У родині повністю сумісного донора немає, тому потрібна пересадка від нерідного донора. Таку операцію можуть зробити тільки закордонні лікарі. Вартість операції та реабілітації складає понад 160 тис. доларів… Самотужки родина не може зібрати потрібні кошти…
Усі можуть долучитись до благодійного телерадіомарафону «Подаруй дитині життя»… Впродовж прямого ефіру з 17 год. 30хв. по 19 год. 30хв. будуть встановлені скриньки для надання благодійної допомоги Павлику Толошняку за трьома локаціями:
– телевізійна студія ТРК «Буковина» (вул. Братів Руснаків, 3);
– ОЦЕВ «Юність Буковини», де творча дітвора покаже усі свої таланти, аби дати шанс на життя іншій дитині;
– насичена мистецька і фешн програма від місцевих красунь у ТРЦ “DEPOt Center”.
22 жовтня з 17.30 вмикайте телеканал «Буковина» і дивіться наживо як сила єдності може змінити все! Адже той, хто врятує хоча б одне життя – врятує цілий світ!!!
Телефон контактної особи: 099-655-64-55 (Олеся Жук).

Це інформація від Філії Національної телекомпанії України “Чернівецька регіональна дирекція”.

До акції з порятунку маленького Павліка долучились і інші небайдужі. Зокрема, модельна агенція «ШоуТайм» та голова обласної федерації пауерліфтингу, громадський діяч Сергій Качмарський та інші.

А ось і анонс події від «ШоуТайм» (Ліна Ільніцька):

22 жовтня, DEPOt, 17:30-19:30.
ПРИХОДЬТЕ І КИНЬТЕ ГРОШІ В СКРИНЬКУ, від наповнення якої залежить ЖИТТЯ 6-річного ПАВЛИКА. Не будьте байдужі!
Телерадіокомпанія “Буковина” організовує три площадки телемарафону з прямими включеннями зі студії телеканалу, DEPOtу та Юності Буковини.

Дякую за те, що підтримаєте своїми виступами:
– продюсерському центру Михайла Грицкана, та організатору телевізійного проекту з найталановитішим дітьми Буковини “Зірковий марафон ” Ксенії Папаніній;
– магазину “Бренд UA” (DEPOt);
– дитячому магазину “Бембі” (DEPOt);
– карате клубу “TAY-SEN”;
– зразковому колективу класичного танцю “Балет”;
– студії танцю “MoveOn”;
– солістці гурту “Аєропорт” Ірині Дідик;
– фото порталу “Geometria”;
– хореографу Павлу Бернику “Golden Dream”;
– студії танцю “Аміра”;
– усім, хто приєднається до телемарафону.

Долучайтесь до благодійного телерадіомарафону «Подаруй дитині життя», мета якого зібрати кошти на лікування 6-річного чернівчанина Павлика Толошняка. Хлопчик потребує термінової допомоги кожної небайдужої людини. У нього виявлено страшне захворювання – мієлодиспластичний синдром (онкозахворювання крові). Павлик, на разі, перебуває в Білоруській клініці у відділенні інтенсивної терапії. Стан критичний. Дитині терміново потрібна хіміотерапія та трансплантація кісткового мозку. Вартість операції та реабілітації складає понад 160 тис. доларів. Самотужки родина не може зібрати потрібні кошти.

Реквізити для поповнення рахунку:
ПІБ отримувача: Толошняк Радислав Іванович (батько)
№ рахунку (для поповнення у відділеннях ПриватБанку): 5168755526724980
№ рахунку (для поповнення з інших банків): 29244825509100
МФО банку: 305299 код:14360570
Телефон: 0953393721 (Радислав Толошняк).

fakty.cv.ua

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ