Кондитерський бренд «Буковинка» може повернутися? (відео)

0
910
Загрузка...

Приміщення штучно збанкрутілого підприємства викупив чернівчанин, який планує відновити лінію виробництва. Однак  як виявилось – це вигідно не всім.
Приміщення збанкрутілої кондитерської фабрики «Буковинка» викупили на електронних торгах. Однак Bukovynka-tsukerkyперед тим як привести закинуті виробничі приміщення до порядку нові власники ознайомились з ще робочим цехом, в якому працювало чернівецьке підприємство Луцької компанії.
Анатолій Федорів – власник приміщень: «Ми зайшли сюди вже ближче до зими і тут було близько 25 см води тому працювали вони ходячи в чоботах і по піддонах. Звісно я викликав санепідемстанцію але якщо вони хотіли і далі працювати то мали б написати мені розписку, яку я мав би передати у банк, адже обладнання належить банку».
Після перевірок приміщення покинули і закрили, а обладнання через мільйонні борги перейшло до власності банку.  І на цьому все зупинилось. Для надання в оренду  землі під фабрикою  у міській раді створили комісію, адже попередні власники висунули претензії.
Олександр Беженар – представник ТОВ Поларт-Інвест, м. Луцьк: «Так ми створили тут робочі місця. Був укладений договір оренди з чернівецькою фірмою, яка виготовляла тут солодощі. В січні була проведена інвентаризація сировини і вона тут знаходиться досі».
Представники Луцької компанії заявляють і права і на деяке майно виробничого цеху, яке до того було внесено під заставу в банку. Однак  без документів які підтверджують власність видавати будь що нові власники не  мають права, адже є банківська заборона. Тому справу вже тривалий час розглядають в судах різних інстанцій.
«Всі судові процеси ми виграли.
Рішенням вищого господарського суду всі попередні рішення були скасовані».
Поки тривають суперечки місто втрачає можливість поповнювати бюджет, переконані у фінупрвлінні міської ради. Адже якщо підприємець отримає право орендувати землю колишньої фабрики – сплачуватиме чималі податки.
Олександр Шиба – начальник фіну правління міської ради: «Якщо сьогодні зареєстрована власність то варто почати оформлення землі і сплачувати податки до міського бюджету. Мені важко зараз оцінити але суми справді величезні».
Після вивчення обставин члени комісії дійшли висновку перенести зустріч.
Тому поки, що доля приміщень, обладнання та землі  збанкрутілої фабрики «Буковинка» залишається не з’ясованою.
Олександр Беженар – представник ТОВ Поларт-Інвест: «Ми будемо оскаржувати результати електронних торгів  бо вважаємо, що  наше майно реалізоване з порушеннями закону».
Анатолій Федорів – власник приміщень: «Я б хотів щоб від тієї торгової марки «Буковинка» щось залишилось. А нам зараз сунуть палиці в колеса і не дають ні з приміщенням щось робити ні землю взяти в оренду».

mtrk.com.ua

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ