Керівник фракції «Свобода» попросив ЗМІ поширити його фото з Проданом

0
208
Загрузка...

У своєму публічному прохання керівник фракції «Свобода» у Чернівецькій міській раді Андрій Ілюк натякає на те, що якимось ЗМІ можуть замовити розміщення цього фото з негативним політичним контекстом…

160907-Iluk-Profdan-FB-foto

Оскільки fakty.cv.ua ще не мали в своїй недовгій історії жодного замовного матеріалу, без жодних проблем виконуємо публічне прохання «головного свободівця» міської ради Андрія Ілюка, який на своїй сторінці у Facebook написав:

«Звертаюсь до ти місцевих ЗМІ, яким ще не встигли замовити поширення цього «сенсаційного» фото та прошу опублікувати його на своїх сайтах. Таємниць від чернівчан в мене немає.
Я зустрічався та буду зустрічатись з усіма керівниками фракцій для обговорення питань життєдіяльності міста».

Нагадаємо, що деякі місцеві ЗМІ час від часу намагаються дорікнути «свободівцям» з міськради, що вони, мовляв, чи то «продались» Василю Продану (або фракції «Рідне місто»), чи то просто перебувають під їх політичним впливом. Відповідно, розповсюджують різні «сенсаційні» новини на кшталт того, що Василь Продан (керівник фракції «Рідне місто» у міській раді) катає на машині Андрія Ілюка по місту і в цей час розказує йому, як слід голосувати (?), то про якісь інші їх таємні зустрічі:) Так ніби якби ті ж Продан і Ілюк справді схотіли таємно зустрітися, вони не могли би зробити це так і в такому місці, щоби ніхто інший реально не міг би про це дізнатися:)

Загалом, прикро, що у нас якісь «таємні кукловоди» теперішньої влади вперто продовжують ділити місто на «правильних» і «неправильних», причому «правильними» вони автоматично у всіх ситуаціях вважають «себе улюблених», себто теперішню владу. Насправді є конкретні ситуації, коли дії теперішньої влади заслуговують на позитивну оцінку, і не проблема це визнавати, або навіть «віртуально аплодувати», адже варто радіти всьому позитивному, що робиться на користь людей, громади! Але є і безліч ситуацій, коли позиція теперішньої опозиції так само достатньо зрозуміла в сенсі супротиву певним рішенням, діям або намірам владної команди. І не дивно, що в таких ситуаціях проти виступають і представники провладних фракцій. Бо на першому місці має бути справа, а не партійні кольори та інтереси…

На жаль, як бачимо, влада далеко не завжди може якісно пояснити публічно громаді, що і для чого вони збираються робити (як і в ситуаціях з тими кредитами), натомість одразу звинувачує «Рідне місто» або інші фракції в тому, що вони блокують якісь потрібні для міста рішення… Поясніть нормально і громаді, і тим же депутатам, дайте зрозумілі відповіді на ті конкретні запитання, які виникають до тих чи інших проектів, намірів, і тоді, напевно, або ті ж опозиційні до влади сили підтримають справді позитивні для міста рішення, або «електорат» оцінить їх неправильні дії і це буде враховано на наступних виборах. Але все це має базуватися на конкретиці, фактажу, об’єктивних даних, а не просто «нашептано» кимось «правильним» (для влади) ЗМІ, які мають переконати громаду, що все, що пропонує влада, – автоматично добре, і хто це не підтримує, – автоматично «вороги»… Якщо вважати людей суто за «електорат» і «сіру масу», то, звісно, можна розраховувати на такі «аргументи» і способи впливу. Але є ж і багато людей, які спроможні реагувати на самі «сухі факти», на реалії, а не «намальоване» підконтрольними владі ЗМІ… Це теж, напевно, варто врахувати.

Принагідно, хотілось би публічно попросити представників міської влади надати fakty.cv.ua чіткі розрахунки по тих проектах, де міська рада має намір або взяти, або виступати гарантом взяття немалих кредитів. Цікавить не «лірична частина» (як це необхідно і добре, що інші теж беруть і т.п.), а чітко: скільки «дарують» (грант), скільки беремо в борг, на яких умовах (відсотки, розрахунки), якою є прорахована економія в майбутньому, за який період ці проекти окупляться, хто, як і за який час має віддавати борги, якими є ризики та вигода для чернівчан від цих проектів і т.п. Сподіваємось, аргументи будуть переконливими і зрозумілими для пересічних чернівчан, аби всі могли зрозуміти, хто в цій ситуації праві – влада, яка «вимагає» підтримки у взятті цих кредитів, чи депутати, які сумніваються в доцільності…

Замість P.S. запитання Андрію Ілюку: Як часто Ви зустрічаєтесь з керівниками інших фракцій, коли востаннє зустрічались і спілкувались з офіційно «провладними» (принаймні, яких ви такими вважаєте)?

fakty.cv@gmail.com

fakty.cv.ua

***

Верховна Рада «освятила» німецький кредит Чернівцям у сумі 17 млн. євро

***

Умови отримання в кредит 10 млн. євро вивчає комісія з депутатів і фахівців

***

Відео: 2 сесію Чернівецької міськради перервано через новий кредит (10 млн. Євро)

***

Мер Каспрук про контрреволюцію в міськраді, ремонт вул. Хмельницького, мільйонні гранти і кредити (відео)

***

Каспрук: Уряд «освятив» передачу німецького урядового кредиту «Чернівціводоканалу»

***

З бюджету – понад 5 млн. штрафів і пені за комунальні підприємства…

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ