Бурбак «шукає» Гешка, але «підставляє» Каспрука

0
295
Іван Гешко та Максим Бурбак на "Буковинській милі 2009"
Загрузка...

Керівник фракції «Народний фронт» у Верховній Раді України Максим Бурбак продовжує «піаритись» на темі львівського сміття. Правда, розкидаючись бруднуватими заявами і звинуваченнями на адресу політичних опонентів, він чомусь не враховує, що «підставляє» цим свого соратника і друга – мера Чернівців Олексія Каспрука, з легкої руки якого і почали возити сміття зі Львова на Буковину…

 

Після «сміттєвого вояжу» до Іванківців КІцманського району Максим Юрійович зробив ще декілька «сенсаційних заяв» на тему львівського сміття. «Козирнув» ще раз дружбою з міністром внутрішніх справ Арсенієм Аваковим, який, певно, мусить тримати під особистим контролем все, про що пише у Facebook Максим Бурбак (так ніби якщо нардеп не попросить і міністр не «візьме під особистий контроль», то шукати докази можливих порушень і злочинів не треба…). Розказав, що сміттєва тема зацікавила аж телеканал «Еспресо», якому Максим Юрійович «гонорово» дав інтерв’ю у центрі Чернівців (а чому не на фоні висипаного в Іванківцях сміття цікаво?..) І навіть під час «прес-ланчу» з керівниками окремих місцевих ЗМІ, яких «головний народофронтівець» парламенту періодично запрошує «на каву», Бурбак-молодший не обминув тему сміття (хоча ніби «не за столом сказано» має бути).

А взагалі виглядає, що Максим Юрійович своїми «наїздами» на політичних опонентів намагається якось підкреслити свою «значимість», «всемогутність», «вплив на ситуацію і рішення», «контроль над ЗМІ» і т.п. Правда, від цього він не перестає виглядати «блідо» або приблизно «ніким», наприклад, на фоні того ж зіркового бігуна Івана Гешка, до якого своїми «політичними помиями» намагається дотягнутися Максим Бурбак…

До слова, дуже дивно, що Максим Юрійович так вперто намагається «очорнити» на темі львівського сміття саме Івана Гешка. Останній не приховує, що, як і колеги-депутати обласної та міської рад від «Самопомочі», підтримав рішення соратника Бурбака – мера Чернівців Олексія Каспрука щодо допомоги львів’янам у вирішенні проблеми зі сміттям. Але львівське сміття то на Буковині з’явилось саме «з подачі» Каспрука. І «нагнітанням» і «накручування» цієї теми Бурбак конкретно підставляє і мера Чернівців…

Чому ж Максим Юрійович так «атакує» авторитетного спортсмена, який очолює профільну комісію та фракцію Об’єднання «Самопоміч» в обласній раді? Подейкують, що вбачає у ньому надто небезпечного конкурента у боротьбі за «путівку до Верховної Ради» від цього округу. Гешко – порядний хлопець, який з бідної сім’ї, завдяки таланту та працелюбству, як кажуть, вирвався в люди – став знаменитим на весь світ бігуном, чемпіоном Європи та світу, першим із Західної України був визнаний кращим спортсменом України серед всіх видів спорту, користується великою повагою не лише в спортивних колах, тож, напевно, на думку Бурбака, може завадити комусь із «правильних» політиків з «планової обойми» виграти вибори до парламенту. Тому треба спрямувати проти нього якомога більше негативної інформації – брехня потім вспливе, а «осадок залишиться» (як у відомому анекдоті). І хоч сам Іван поки що не заявляв про намір балотуватися до Верховної Ради, але «політичного страху» на Бурбака навів:)

Єдине Максим Юрійович не враховує – що йому ще зустрічатися з Іваном. І як він буде дивитися в очі знаменитому земляку?..

До вашої уваги дещо з останніх «сміттєвих творів» Максима Бурбака:

«Продовження у справі невідомої появи сміття на околиці села Іванківці. Доручення виборців виконав: направив звернення на Міністра МВС Арсена Авакова взяти під особистий контроль кримінальне провадження по цій справі. Вчора особисто з ним зустрічався і обговорював резонансні справи, які останнім часом сколихнули громадськість області. Одна з них – це екоцид проти Буковини до якого, зі слів громади, причетні представники органів місцевого самоврядування. Впевнений, поліція оперативно проведе слідчі дії і публічно про це прозвітує. Це і буде відповідь на численні запитання, які прозвучали на зборах громади. Прикро, що депутат Іван Рибак, мажоритарник з цього округу, долучився до фейсбучноі кампанії по відбілюванню тушки Чинуша та першого номеру списку Самопомічі Гешка. А сховати докази злочину не вдасться, так Рибаче!!!»

«Я попереджав місцевих чиновників, депутатів, голову сільради, що не дам цю справу спустити на гальмах. А вони всіляко хочуть знівелювати резонансність злочину, терміново сховати сміття, яке є доказом по кримінальній справі, зменшити розмір нанесеної шкоди, заговорити проблему та переключити увагу громадскості на інший дріб”язок. Не вийде !!! Останній приклад-нарахування суми збитків нанесених внаслідок засмічення держекоінспекцією в Чернівецькій області. Всього лиш 6048 гривень за 75 м3 !!! Нагадую, що мешканці села бачили 4 незнайомі вантажівки в день скоєння злочину, номера та маршрут руху яких зараз встановлюють правоохоронці. Як людина, яка трохи знається на транспорті, хочу зауважити екологам-стандартний напівпричіп має об”єм 86 м3, а 4 машини могли перевезти вже 344 м3. Це або некомпетентність, або навмисна дія екологів з метою покриття масштабів злочину. Пам”ятаю суму збитків. яку екологи нарахували по факту знищення Смугарських водоспадів. Вона така ж була смішною та заниженою, щоб відповідальні особи уникли жорсткої відповідальності. А я попереджав !!!»

«Після репортажу телекомпанії ТВА про екоцид в Іванківцях та версії громади, щодо причетності відомих та прорегіональних депутатів місцевих рад Чернівецької області, було багато звинувачень у необ’єктивному висвітленні даної проблеми. Отримав багато дзвінків з загальнодержавних каналів. Вдячний телеканалу Еспресо за оперативність. Вони перші дістались Іванківців. І сміття не встигли бажаючі сховати 🙂 Вся країна дізнається про різні версії цього злочину та про причетних осіб. Чекаю ефіру. І я не один.

«Провів сьогодні традиційний прес-ланч з редакторами та журналістами чернівецьких ЗМІ. Тем для спілкування було предостатньо.
Обговорили ситуацію в міській раді, де віднедавна всі як один депутати фракцій “Батьківщина”, “Рідне місто”, “Народний контроль”, а також частина депутатів від фракції “Самопоміч” СИНХРОННО І ДРУЖНО долали вето міського голови на рішення сесії. Тепер на чималій земельній ділянці без конкурсів, без аукціонів, без сплати коштів до бюджету, без урахування потреб громади міста, завдяки злагодженій позиції команди зазначених вище депутатів -“демократів”, буде зводити новобудову фірма одного з очільників партії регіонів в області Миколи Романюка.
Поспілкувались і про решту спільних, дивовижно організованих майже одностайних голосувань чернівецьких міських обранців.
Не могли також оминути тему сміття, вивантаженого невідомими зловмисниками в селі Іванківці. Та про позицію щодо цього питання, точніше про її відсутність очільників обласних партійних організацій.
Всіх без винятку журналістів також хвилює питання #‎ДеБілик та коли особа, котра ховається від досудового слідства, дасть свідчення у справі масового підкупу виборців на окремих чернівецьких дільницях і який призвів до фальсифікації результатів минулих місцевих виборів.
Обговорили також суспільно – політичну ситуацію в країні, законопроекти, прийняття котрих парламентом на часі, про суддівську реформу та про те, в якому стані реформа децентралізації в області.
Загалом, спілкування було цікавим та конструктивним».

Судячи з тональності, та й з публічної поведінки Максима Юрійовича, не зайвим буде прочитати про це визначення (з uk.wikipedia.org):

Манія величі (мегаломанія) — психопаталогічний стан людини, що характеризується ілюзорними фантазіями щодо наявності в неї надмірної сили, актуальності, всемогутності, а також завищеної самооцінки. Історично даний термін застосовувався для позначення психічного розладу, що проявлявся в самозакоханості. Термін «манія величі» був уперше використаний Хайнцом Кохутом у 1968 році, і зараз являється еквівалентом терміну «мегаломанія».

fakty.cv.ua

Замість P. S.: Просимо Івана Гешка прокоментувати останні «сміттєві» заяви Максима Бурбака, зокрема, в частині некоректності щодо нього…

***

Бурбак оббрехав зіркового бігуна Гешка задля політичних дивідендів…

***

Депутати заборонили завозити на чернівецьке сміттєзвалище «чужі» відходи

***

Через гнів людей Бурбак спішно пішов з відкриття пам’ятника Небесній Сотні

***

Ринки Чернівців (серед власників – депутати, родичі Бурбака, і Яценюк теж фігурує)

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ