«WORKout ZONA» і дитячий майданчик власними силами – це реально! (фото)

0
658
Загрузка...

Так і хочеться згадати вислів з відомого мультика: «Мы строили, строили и, наконец, построили!». Ініціатива, бажання і готовність мешканців мікрорайону долучитися до облаштування дитячо-спортивного майданчика за місцем проживання, про що не раз публічно повідомляв депутат обласної ради Василь Гостюк, таки дали результат!

«Нарешті, настав той момент, коли можемо запрошувати усіх, від малого до великого, аби завітати до нас у дворик!», – з гордістю анонсували відкриття майданчику причетні до цієї події.

«Спільними зусилля отримали гарний результат – сьогодні відбулось відкриття дитячого майданчику!», – з гордістю «доповів» Василь Гостюк.

А ось інформація про відкриття майданчику від ЧОГО «Буковинська агенція регіонального розвитку»:

24 липня у відбулося відкриття майданчику для занять воркаутом у дворі по вул. Південно-Кільцевій 1а. Унікальність майданчику в тому, що всі етапи робіт — від погодження земельних питань до власне облаштування, робилися власними  силами мешканців навколишніх будинків.

Земельна ділянка, що знаходиться біля будинку по вул. Південно-Кільцева, 1 та передана в користування ОМКУ “Міська поліклініка №”, тривалий час знаходилась у занедбаному стані та не слугувала ні відпочинку місцевих мешканців та дітей, ні реабілітації відвідувачів лікарні.

У жовтні 2015 року зародилась ініціатива “Буковинська хортиця”, на якій 2 мешканців будинку запросили всіх мешканців на загальні збори, на яких підняли питання про необхідність створення дитячого майданчика та комфортного скверу для відпочинку всіх мешканців будинку. В результаті мешканці провели  масштабні прибирання скверу, виготовили та встановили лавиці та смітники, організовували кінопокази та розваги для дітей.

Паралельно розпочалась робота з документами щодо передачі мешканцям даної ділянки та її відведення для створення дитячого майданчика. Мешканці використовували різні інструменти для відстоювання своїх інтересів, в тому числі депутатські звернення. Але найдієвішою виявилася петиція, яка, завдяки шаленій підтримці громади міста, швидко набрала 250 голосів, і вже сесією Чернівецької міської ради було прийнято рішення про тимчасову (до створення дитячого садочку на території лікарні) передачу ділянки мешканцям для облаштування дитячого майданчика.

Проект «WORKout ZONA» отримав підтримку Британської ради, яка виділила кошти на придбання та встановлення спортивного комплексу на території майданчика. 24 липня відбулось офіційне відкритття майданчика, для якого мешканці підготували майстер-класи з виготовлення еко-їжі, бісероплетіння, розпис хною, показові виступи зі стрітворкауту, виставку-продаж дитячих книг, фотовиставку історії майданчику, вечірній показ мультфільмів, музику та пригощання. Не оминули увагою даний захід місцеві депутати та очільник міста Олексій Каспрук.

Історія створення майданчика є яскравим прикладом об’єднання громади мешканців задля досягнення спільної мети та демонструє силу і потенціал місцевих громад. Простежити історію створення майданчика мешканцями можна на сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/groups/maydaNchuk/.

Детальну інформацію можна отримати за телефоном +38 050 884 01 71 або, написавши листа керівнику проекту на 4pepo@mail.ru – Василь Фоменко.

Захід відбувся в рамках проекту «WORKout ZONA», який здійснюється за підтримки Британської ради в Україні та ЧОГО «Буковинська агенція регіонального розвитку».

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО:

WORK_out_ ZONА, дитячий майданчик на вул. П.-Кільцевій у Чернівцях

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ