На Буковині, через Білорусь, створюють загін тероборони

0
230
Загрузка...
В області формують підрозділ територіальної оборони. Як повідомив головний військовий комісар Чернівецької області Віталій Чурай, до складу загону планують залучити близько 300 осіб. Є навіть ідея, аби в цьому підрозділі функціонував жіночий загін. Вишкіл загін тероборони пройде у Сторожинецькому районі.
До цього військового формування набирають добровольців, а також бійців батальйонів територіальної оборони інших районів. Як зазначають у комісаріаті, учасників навчань не відправлятимуть до зони АТО – вони повернуться додому одразу після десятиденних військових навчань.
Утворюють підрозділ, як зазначив на брифінгу Віталій Чурай, у зв’язку з необхідністю підвищувати обороноздатність. Така потреба виникла через зміну у риториці вищого керівництва Білорусі, яке раптом негативно почало висловлюватися щодо політики України, та процесів, що відбуваються в нашій країні.
У військкоматі обіцяють, що підрозділ задіють лише у разі відкритої агресії збоку ворога. Він виконуватиме бойові завдання лише у межах нашої області.
Fakty.cv.ua
Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ