АТОвець жорстко обматюкав міську владу за квартирні рішення (відео)

4
667
Загрузка...

Шокований останніми «квартирними новинами» у Чернівцях учасник АТО в серцях жорстко обматюкав міську владу…

 

АТОвцям у Чернівцях виділили землю на болотистій місцевості, пропозицію побудувати багатоквартирний будинок для них влада відхилила, прикриваючись формальностями, натомість для 5-поверхового будинку під житло для новоствореної поліції виділили місце практично у центрі міста.

З цього приводу емоційно і місцями нецензурно висловився публічно учасник АТО і громадський діяч Євгеній Марусик («Карандаш»). Ось його «крик душі» (без правок):

«МЄНТАМ – ХАТУ, АТОВЦЯМ – БОЛОТО!

Буду писати, писати мабуть багато і з матюками! В кого слаба нервна система і по своїм філологічним переконанням не сприймає матюки – не читайте, не заставляю! Вибачатись за матюки не буду!
Бо бл*дь зає*ало вже на*уй!

Натрапляю на новину про те, що архітектори міста сьогодні розглядали проект багатоповерхівки для ПОЛІЦЕЙСЬКИХ… Я навіть очі протер… 5-поверховий житловий будинок невдовзі “виросте” на вулиці Залозецького, 40 у Чернівцях.
Сука, точно, для мєнтів… які ще навіть не пройшли переатестацію…
Чи, може, то для тої нової селфі-патрульної поліції, яка ще не склала присягу?

Заловецького, 40 – це десь 500 метрів від стадіону “Буковина” – нормально?7
А ви атошніки, уєбани – валіть на Лук’яновича в болото, де, сука, навіть по документам будуватись не можна! Будувати багатоквартирні будинки – “нєєєє нема грошей”, “це не по закону”, “у нас великі черги на квартири в місті”, “в центрі ділянок нема” і так далі…

Чули пацани? У ратуші проходила містобудівна рада для мєнта – “пажалуста”, ми ще й архітекторів запросимо, вони зроблять проекти, ми поговоримо, обсудимо, порадимо… Всі ж знають на який період співробітники МВС приїжджали в зону АТО і в процентному співвідношенні скільки їх було на передку.

А як зробити меморіал для пацанів, що загинули на війні – ХУЯ ВАМ!
Треба конкурс провести, гроші видати долбойобам, розікрасти…
“Серед недоліків –відсутність місця для паркування” – сказали архітектори…
Ну да, де ж бідні мєнтозавріки будуть паркувати свої Лєхуси і Мерси???

І знову департамент містобудування…
Мене вже бісить лиш їх назва…
Пацани, будем терпіти далі!?
Чи будемо діяти згідно букви закону?

Чи може знову бумажку напишемо? Про те, щоб виділили бумажку, на якій буде дозвіл про закупівлю бумажки, на якій розрахунки тендерних пропозицій по виготовленю бумажок для написання бумажок щодо виділення бумажок для написання бумажок не перевищуватимуть ті цифри, які були по спеціальній формулі згідно розпорядження голови виведені для даної категорії осіб, що мають право і зобов’язані у відведений законом час подати бумажку, в якій буде вказано, що бумажка, яка була видана контролюючим органом містить перелік всіх бумажок для отримання дозволу на придбання бумажки, якщо буде підписаний договір з фірмою про виготовлення бумажки і депутати проголосують за це рішення на бумажках, за умови, що головуючий винесе це на порядок денний після узгодження з профільними комітетами по бумажним справам.

ЗА-Є-БА-ЛИ!»

fakty.cv.ua

Буковинський АТОвець з передової: Хочу в Київ зі всім своїм бойкомплектом (відео)

***

***

Загрузка...

4 КОМЕНТАРІ

  1. Ваш сайт досить цыкаво читати, однак останным часом Ви почали прирывнюватися до бульварної преси. Проведіть власне розслідування відносно будинку який планується збудувати на Залозецького, 40. Доречі в дитинстві я там часто бігав. На тому місці було непрохідне болото.

    • Саня, це проект декількох ентузіастів, ми просто намагаємось надавати людям інформацію “без купюр”, без будь-якої політичної та іншої залежності. Але розслідуваннями ми не маємо часу реально займатися. Кожен з нас має роботу, завдяки якій треба виживати. А інформаційна робота – громадська.
      Якщо Вам відомо про той будинок те, що може бути цікаво іншим і що поки що не фігурує або мало фігурує (а воно важливе) – напишіть, у нас цензури немає:) Аналітика не вітається:) Фактаж цінується. Пряма мова теж.
      А що з тим будинком не так?..

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ