Екс-радник Куліша – Лієв презентував у Києві кримсько-харківське шампанське (відео)

1
757
Олександр Лієв
Загрузка...

Уперше після окупації Криму українське ігристе вино кримської марки «Новий Світ» повертається на столи співвітчизників.

 

У презентації цього шампанського, яке тепер виробляють у Харкові, взяв участь і трохи скандально відомий екс-радник голови Чернівецької облдержадміністрації Володимира Куліша – Олександр Лієв, який тепер є радником міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка.

Цій події була присвячена прес-конференція в агентстві «Украінформ» на тему «У Новий Рік з «Новим Світом».

Організатори: Укрінформ, Міністерство аграрної політики та продовольства.

Участь у прес-конференції взяли: Олексій Павленко – Міністр аграрної політики та продовольства України, Олександр Лієв – радник Міністра аграрної політики та продовольства; Андрій Малиш – директор ДП «ХЗШВ» та Дмитро Незвіський – в.о. директора ДП Завод шампанських вин «Новий Світ».

На заході були презентовані нові марки ігристих та шампанських вин під брендом «Новий Світ». Цей знаменитий кримський бренд був, є і залишається українським. Наразі цю продукцію виробляє ДП «Харківський завод шампанських вин» (ДП «ХЗШВ»).

Виконуючий обов’язки директора ДП “Завод шампанських вин “Новий Світ” Дмитро Незвіський зазначив, що до кінця поточного року українці зможуть поласувати 4 сортами марки “Новий Світ”: “Десь близько 4 марок, 4 сортів ми плануємо випустити до Нового року, а в новому році підемо далі”.

Проте радник міністра Олександр Лієв, як передає ukrinform.ua, озвучив, що з нового року сортів буде вже 12 : “12 сортів цього шампанського вже з’являться протягом січня місяця наступного року. Чотири запустимо цього річ. Не пізніше 29 грудня вони з’являться в торгових мережах України”.

Ліев також відзначив, що змін зазнала і етикетка ігристого – стала повністю україномовною: “На новій етикетці вперше шампанське “Новий Світ” буде написано українською. Крім цього буде написано, що Крим – це Україна”.

Директор ДП “Харківський завод шампанських вин” Андрій Малиш поділився інформацією про об’єм ігристих вин, який планують запустити до січня 2016 року: “Розлив шампанського почнемо наступного тижня. Зараз йде доопрацювання етикеток… Приблизно ми орієнтуємося на 30-40 тисяч пляшок до Нового року, які потраплять в торговельні мережі. Ми будемо намагатися охопити всю Україну”.

Він також додав, що приблизна вартість пляшки Нового Світу ігристого вина для споживача буде близько 100 грн.

Державне підприємство “Новий світ”, виробничі потужності якого знаходяться на території анексованого Криму, передало права на свій бренд держпідприємству “Харківський завод шампанських вин”.

***

Лієв Олександр Сергійович (біографія)

Народився 16 травня 1976 р. в сел. Нижній Одес Ухтинського району Республіки Комі. Кандидат наук з державного управління. У 2004 р. закінчив Херсонський державний технічний університет за спеціальністю менеджмент організацій. У 2009 р. отримав диплом магістра державного управління Національної академії державного управління при президентові України. Кандидат наук з державного управління (Академія муніципального управління).

У 1996 р., після служби в армії, Олександр Лієв працював слюсарем, водієм, а потім фахівцем на промислових підприємствах Криму. У 1998 році став заступником директора ВКП “Затока” в р. Армянськ. Незабаром після цього очолив ВКП “Хімрезерв”. А з 2001 р. працював генеральним директором Кримського науково-виробничого підприємства ТОВ “Завод Сиваш”, р. Красноперекопськ.

До 2004 р. став головою правління ВАТ “Бром”, м. Красноперекопськ. З 2005 року займався науково-дослідницькою діяльністю в якості заступника директора Європейського інституту політичної культури.

З 2006 р. по 2007 р. – радник голови, начальник організаційного відділу апарату, заступник керівника апарату Чернівецької обладміністрації. 2007 р. – заступник директора з економічних питань ДП “Чернівецький облавтодор”. З 2007 р. по 2009 р. – начальник Головного управління регіонального розвитку, архітектури та інфраструктури Чернівецької обладміністрації.
З 2009 р. по 2010 р. – голова Севастопольського територіального відділення Антимонопольного комітету України. 2010 р. – голова Республіканського комітету Автономної Республіки Крим з водогосподарського будівництва і зрошуваного землеробства.
З листопада 2010 р. – міністр курортів і туризму Автономної Республіки Крим. З березня 2011 р. – перший заступник міністра курортів і туризму Автономної Республіки Крим.

Після анексії Криму Росією перебрався на материк. Став першим заступником генерального директора Національної телекомпанії України (квітень 2014 – лютий 2015).

З лютого 2015 р. – радник міністра аграрної політики Олексія Павленка.

У минулому був депутатом Верховної Ради Автономної Республіки Крим п’ятого скликання, членом політради Народно-демократичної партії (2004-2006), член Партії Регіонів (2010 – лютий 2014 року).

Навесні 2014-го Міністр відмовився від пропозиції займати міністерський пост під російським прапором, а також висловився з гострою критикою щодо референдуму на півострові. Внаслідок чого був оголошений персоною нон-грата і змушений був перевезти сім’ю до Києва.

Одружений, виховує 4 дітей.

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ