Чернівецькі нардепи-соратники задоволені Прем’єром Яценюком. А ви?

3
267
Загрузка...

Найкращим Прем’єр-міністром України за всі часи вважають Арсенія Яценюка чернівецькі народні депутати Максим Бурбак та Микола Федорук.

 

Багаторічний мер Чернівців Микола Федорук зазначив, що Уряд на чолі з Яценюком – перший за всі 24 роки існування незалежної України не популістичний, а реалістичний. І що це Уряд, який свідомо йшов на самопожертву.

У свою чергу, екс-міністр інфраструктури Максим Бурбак справедливо зауважив, що критикувати легко. І запропонував: «Йди попрацюй!» Можна подумати, що до Кабміну Яценюка так легко можуть потрапити всі критики його діяльності?..

Утім, всі мають право на свою думку і на свою оцінку влади у т.ч.

Можливо, справді Арсеній Яценюк на посаді Прем’єр-міністра робив і робить все можливе для того, щоби громадяни України жили ГІДНО, а наша держава якнайшвидше вийшла з кризи та стала процвітаючою, однією з кращих у світі? Можливо, просто не всі це розуміють? Або помилково звертають увагу на погіршення життя в країні, на зменшення реальних заробітків у більшості працюючих громадян і, відповідно, зменшення купівельної спроможності і т.п.

Цікаво знати, як ви оцінюєте діяльність Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка?

Оцінка роботи Арсенія Яценюка на посаді Прем’єр-міністра України

Результати

Loading ... Loading ...

***

***

Нардеп-земляк: Добровільна відставка Яценюка – єдиний шанс залишитися чоловіком

***

Загрузка...

3 КОМЕНТАРІ

  1. Клоуни оцінюють клоуна? Соромно було б так брехати цим “народним обранцям”… Хай простих людей запитають як їм живеться при Яценюку

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ