Фото: Аварія на вул. Винниченка у Чернівцях, є постраждалі

5
1354
Загрузка...

У понеділок, 24.08.15, в районі школи-інтернату «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей» по вул. Винниченка у Чернівцях зіткнулися мікроавтобус і легкова машина «Волга».

 

«Волга» рухалась вниз від вул. Руської по правій смузі (близько до бордюру). Мікроавтобус, за словами водія, наїхав на люк, задню частину підкинуло, внаслідок чого транспортний засіб змінив рух на зустрічну смуху. Обидва водії пригальмували, але уникнути зіткнення не вдалося. Водій мікроавтобусу зазначив, що він виїхав з вул. Комунальників, тому набрати дуже велику швидкість до місця ДТП не міг.

За кермом «Волги» був колишній водій директора цегельного заводу №3 Василя Ватаманюка. В машині знаходилась дівчина, яка внаслідок ДТП отримала переломи руки та ноги… У водія були проблеми з шиєю. Їх забрала швидка допомога.

На місці аварії був і син згаданого вище Василя Ватаманюка (Андрій), який просто випадково проїжджав там буквально за декілька хвилин після зіткнення.

Мікроавтобус був на польських номерах, але власник – наш, молодий хлопець.

Обидва транспортні засоби були застраховані.

Згодом на місце ДТП прибули дві машини ДАІ.

fakty.cv.ua

***

Аварія на вул. Винниченка (24.08.15)

***

Загрузка...

5 КОМЕНТАРІ

 1. “Обидві транспортні засоби…”

  Шановні автори, у нас тепер немає іменника чоловічого роду “засіб”, а є іменник жіночого роду “засОба” (при відмінюванні однини – транспортною засобою, (про) транспортну засобу й т.п.)?

  Якщо це не так, то “обидвА …”!!! Можуть бути “обидві дівчини”, “обидві дошки” тощо, але не “обидві засоби”, “обидві танки”…

  (Можна було б прийняти за опечатку, але надто часто у нас на Буковині ця невідповідність зустрічається)

 2. На Ваше дякую – наше прошу.

  Зміст ми зрозуміли 🙂 Проблема у тому, що окрім інформування громадськості (наявність чи відсутність тенденціозності якого – то тема окрема) ЗМІ виконують ще багато функцій. Зокрема, виступають зразком грамотності для читачів.

  • На прошу – будь ласка:)
   У такій роботі (ще й на громадських засадах, частіше вночі) не так просто встежити за можливими помилками і описками:)
   Тому робимо акцент на політичній нейтральності і відсутності тенденційності;)
   Дякуємо за небайдужість;)

   • До речі, за політичну нейтральність – дуже дякую. У т.ч. при висвітленні обставин загибелі Кузьми.

    А з громадських засад пора уже на професійний рівень переходити. Видання усе ж таки свою аудиторію має, причому не таку маленьку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ