Загрузка...
Презентація проекту капітального ремонту вулиці Богдана Хмельницького за участю міського голови Олексія Каспрука відбулася сьогодні, 6 червня. Участь в обговоренні взяли мешканці вулиці Богдана Хмельницького та прилеглих вулиць. Їм представили проектну документацію, графік виконання робіт та матеріали, які будуть використані для облаштування дорожнього полотна і тротуарів. Також мешканці мали змогу поставити запитання головному підряднику, представникам департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин, департаменту житлово-комунального господарства, головному архітектору міста. Наступну зустріч вирішено провести 15 червня.
![фото міської ради](http://www.fakty.cv.ua/wp-content/uploads/2015/06/DSC_0464.jpg)
![фото міської ради](http://www.fakty.cv.ua/wp-content/uploads/2015/06/DSC_0491.jpg)
![фото міської ради](http://www.fakty.cv.ua/wp-content/uploads/2015/06/DSC_0505.jpg)
![фото міської ради](http://www.fakty.cv.ua/wp-content/uploads/2015/06/DSC_0510.jpg)
![фото міської ради](http://www.fakty.cv.ua/wp-content/uploads/2015/06/DSC_0515.jpg)
Fakty.cv.ua
Загрузка...