Київська чернівчанка здобула у Болгарії титул «Little Miss Planet 2015»! (фото)

2
2070
Загрузка...

Головну корону конкурсу «Little Miss & Mister Planet 2015» у віковій групі 13 років отримала учениця Чернівецького ліцею №4 Марія Ковтун.

 

Конкурс «Міні Міс і Містер Планета 2015» відбувся у комплексі «Green Life Resort» в м. Созополь (Болгарія) 21 червня, а офіційне нагородження – сьогодні, 22 червня.

Україну на «Little Miss & Mister Planet 2015» представляли київська чернівчанка Марія Ковтун (13 років, «Юна королева Буковини 2014», «Юна Міс Кияночка 2015», «Юна королева України 2015»), харків’янка Анастасія Риндя (11 років, володарка титулу «Little Miss Europe 2012», ведуча фестивалю «Міні Міс Кияночка 2015») та житомирянка Анастасія Войтко (10 років, «Міні Міс Україна-Планета 2015»).

Учениця Чернівецького багатопрофільного ліцею №4 Марія Ковтун отримала головну корону «Little Miss Planet 2015» у віковій групі 13 років, а також спеціальний титул «Best in Evening Wear».

Щаслива мама переможниці Тетяна Ковтун-Паскалюк поділилася з fakty.cv.ua експрес-враженнями від150621-mini-mis-svitu-Sozopol-Kovtun (1)-copy конкурсу: «Всього учасників було 40 – з Нігерії, Росії, Грузії, Македонії, Угорщини, Татарстану, Бразилії, Південної Африки, Франції… Журі оцінювало портфоліо, співбесіду англійською мовою, національний костюм, арт-костюм Діснея, талант (ми танцювали і потрапили з 40-ка в 13 кращих номерів!), фешн-шоу (показ наряду від дизайнера своєї країни в модних тенденціях, у нас була сукня від Наталі Таушер) і вихід в бальних сукнях. Машку назвали переможницею у віковій групі 13 років і присудили титул «Little Miss Planet 2015». Додатково нас відзначили за бальну вечірню сукню. У цьому конкурсі найстаршою була вікова група 17 років. Там переможницею стала француженка. У тій номінації на стрічках писало не «little» «teen». Конкурсу відбувся вчора, у неділю, а офіційне нагородження – сьогодні».

Нагадаємо, Марійка Ковтун є уродженкою Києва, але тепер проживає з родиною в Чернівцях, навчається у місцевому багатопрофільному ліцеї №4, займається танцями в танцювальній школі «DanceAvenue» і, як бачимо, приносить модельну славу «Маленькому Парижу».

Вітаємо!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Little Miss & Mister Planet 2015 (Марія Ковтун, Чернівці) fakty.cv.ua

***

 

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ