Сьогодні у ТРЦ “Майдан” виявили вибухонебезпечний предмет (+Фото)

3
684
Загрузка...

На місце події вирушили усі аварійні служби, а також швидка медична допомога і міліція.

Правоохоронці отримали повідомлення, що двірник знайшов предмет, що нагадував гранату.

Експерти з’ясували, що граната – РГ-42 зразка 1942 року. У ній був відсутній бойовий запал, тому небезпеки для громадян вона не несла, – повідомила прес-служба УМВС України у Чернівецькій області. Однак зараз правоохоронні органи з’ясовують, як граната туди потрапила та встановлюють обставини події.

Крім того, офіційний сайт УМВС України у Чернівецькій області оприлюднив фото гранати.

fakty.cv.ua

PM881image001

Загрузка...

3 КОМЕНТАРІ

  1. Ну а чого ви хотіли, якщо у вас під носом живе відкритий українофоб і криміналітет на якого просто немає управи так як воно ще й звязки в міліції має. Кажу про Сашу Булочнікова по кличці “Алік”. Живе в нас в Чернівцях на вулиці Хмельницокого (його там в центрі доообре знають), відверто не приховує своїх шовіністичних поглядів, пропагує сепаратизм, всілякі там ДНРи-ЛНРи. Розповідає всілякі нісенітниці про те “що з нами буде коли сюда Путін прийде” і цього чекає… хвалиться як він помагає “пацанам на вастокє” і.т.д.. Компанія його також підозрілий, агресивний маргінальний зброд, до речі реально там зараз з в тій компанії є приїзжі підозрілі особи зі сходу. Вже не раз ми з сусідами заявляли про вищесказане на гарячу лінію СБУ і в міліцію…реакція рівно НУЛЬ!!! А потім всі дивуються як так могло статися, і хто би це міг бути…..?!!!

  2. а чого ви хотіли, якщо у вас під носом живе відкритий українофоб і криміналітет на якого просто немає управи так як воно ще й звязки в міліції має. Кажу про Сашу Булочнікова по кличці “Алік”. Живе в нас в Чернівцях на вулиці Хмельницокого (його там в центрі доообре знають), відверто не приховує своїх шовіністичних поглядів, пропагує сепаратизм, всілякі там ДНРи-ЛНРи. Розповідає всілякі нісенітниці про те “що з нами буде коли сюда Путін прийде” і цього чекає… хвалиться як він помагає “пацанам на вастокє” і.т.д.. Компанія його також підозрілий, агресивний маргінальний зброд, до речі реально там зараз з в тій компанії є приїзжі підозрілі особи зі сходу. Вже не раз ми з сусідами заявляли про вищесказане на гарячу лінію СБУ і в міліцію…реакція рівно НУЛЬ!!! А потім всі дивуються як так могло статися, і хто би це міг бути…..?!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ