«Самопоміч» засвітила кандидатів до Чернівецької міськради – для обговорення!

1
3703
Олександр Бакіновський, Іван Гешко, Аліна Олевич
Загрузка...

Потенційних кандидатів від «Самопомочі» на виборах до Чернівецької міської ради наразі на сайті цієї політичної сили фігурує 9 (біографії – нижче).

 

Нагадаємо, що «Самопоміч» пропонує людям самим оцінити кандидатури, які зголосились представляти «Самопоміч», та взяти участь в їх обговоренні.

Як зазначається на сайті політичної сили, «Наші вимоги до претендентів на право представляти «Самопоміч»:
– це мають бути люди з бездоганною репутацією (відсутність судимості, стосунку до фактів корупції, політичних афер, сумнівних зв’язків)
– є порядними у веденні справ (громадських, політичних, бізнесових)
– є активними в громадському житті Вашого міста,
– не були членами КПУ чи Партії регіонів

Інформація на сайті буде оновлюватись.

Якщо Ви маєте зауваження до кандидатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65»

Ми вже повідомляли, що списки потенційних кандидатів на виборах до Чернівецької міської ради пропонували чотири ініціативні групи, які, за даними офіційного сайту Об’єднання «Самопоміч», очолюють Ярослав Цуркан, Наталя Гусак, Ігор Шкрумеляк та Юрій Пасічник.

Цікаво було би побачити ці списки від окремих ініціативних груп. Власне, fakty.cv.ua звернулись з таким проханням (надати ці списки) і до керівників груп, і до центрального офісу партії. Поки що цю інформацію нам не відкрили.

Отож, станом на 10.08.15 (відповідно до інформації на сайті політичної сили), потенційними кандидатами від Об’єднання «Самопоміч» на виборах до Чернівецької міської ради є:

Бакіновський Олександр Вікторович

Дата та місце народження:

13 липня 1977р., м. Чернівці

Навчальний заклад, спеціальність:

З 2015 студент 2 курсу ЧНУ ім.Ю Федьковича юридичний факультет, спеціальність “Правознавство”

Місце праці:

Засновник ЧМГО «Телекомунікаційний союз»

Громадська активність:

Активний учасник майдану та революції гідності.

Біографія:

Після закінчення 9-ти класів у 1992р. поступив у Чернівецький технікум залізничного транспорту, який закінчив у 1996р.
На даний час навчаюсь в ЧНУ м. Чернівці.
З 2000 року займаюся підприємницькою діяльністю в сфері нерухомості та телекомунікацій.
В серпні 2014р. добровільно записався до лав ЗСУ для проходження служби в зоні проведення АТО, де знаходився до 05 квітня 2015р.
В жодних політичних партіях та об’єднаннях не перебував. Одружений, маю трьох дітей.

 

Брязкало Андрій Федорович

Дата та місце народження:

25 квітня 1987р. в селищі міського типу Товсте Заліщицького району Тернопільської області

Навчальний заклад, спеціальність:

В 2009 році закінчив Чернівецький торгівельно-економічний інститут Київського національного торгівельно-економічного університету (КНТЕУ), спеціальність: «фінанси», кваліфікація «фінансист». З 2015 року студент ЧНУ ім. Ю. Федьковича географічний факультет, спеціальність “Туризмознавство”

Місце праці:

З 28.01.2013р. Директор ТОВ «Бізнес-центр «Буковина», де і працює по теперішній час.

Громадська активність:

Засновник ГО “Асоціація готельєрів міста Чернівців”

Біографія:

З 1993 року по 2004 рік навчався в Товстеньській середній школі. Освіта вища. Трудову діяльність почав з липня 2009 року, торговим представником відділу продажу ТОВ «РОМА». В листопаді 2010 року був переведений мерчендайзером, а в квітні 2011 року – торговим представником ТОВ «РОМА». З жовтня 2011 року по січень 2013 року працював менеджером готельного бізнесу ТОВ «Бізнес-центр «Буковина».
Одружений, має доньку, грекокатолик.
В політичних партіях, рухах, об’єднаннях досі не перебував.
До кримінальної відповідальності не притягувся.

 

Гешко Іван Тарасович

Дата та місце народження:

19 серпня 1979 року в с. Кліводин Кіцманського району, Чернівецької області

Навчальний заклад, спеціальність:

Вище республіканське училище олімпійського резерву, факультет фізвиховання Кам’янець-Подільського державного педагогічного університету, де з 2006 р. був аспірантом, у 2011 р. закінчив Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ

Місце праці:

Тренер ОШВСМ з легкої атлетики, голова Чернівецького обласного відділення НОК України

Громадська активність:

У 2005 зініціював та організував відкритий Кубок Чернівецької області з бігу на 1 милю «Буковинська миля», який у 2006 р. став міжнародним, а у 2013 р. отримав статус офіційного чемпіонату України. У 2005–2007 рр. перемагав на цих змаганнях. Є ініціатором та співорганізатором багатьох спортивно-масових та пропагандистських заходів.

Біографія:

Спортом почав займатися з 5 класу у Кіцманській ДЮСШ. Перший серйозний успіх на національній арені — перемога на дистанції 3000 м на юнацьких іграх 1995 року. Перше серйозне міжнародне досягнення — «срібло» молодіжного чемпіонату Європи 2001 року на дистанції 1500 м. 2000 р. — дебютував на Олімпійських іграх в Сіднеї на дистанції 1500 м. 2003 р. — першим серед представників Східної Європи став призером чемпіонату світу на дистанції 1500 м (Париж (Франція), 3 місце). 2004 р. — виборов срібну нагороду на чемпіонаті світу в приміщенні в Будапешті (Угорщина) на дистанції 1500 м (поступився на фініші 0,03 сек.). Виграв фінал Гран-прі у Монако на дистанції 1500 м. Найкращий спортсмен року на Буковині. 2005 р. — став чемпіоном Європи у приміщенні у Мадриді (Іспанія) на дистанції 1500 м (з рекордом чемпіонатів Європи, який досі не побито). Другий рік поспіль блискучим фінішним спуртом виграв фінал Гран-прі у Монако на дистанції 1500 м. 2006 р. — святкував перемогу на чемпіонаті світу в приміщенні у Москві (Росія) на дистанції 1500 м. Здобув перше місце на дистанції 1500 м та друге місце на дистанції 800 м на Кубку Європи у Малазі (Іспанія). Нагороджений спеціальним призом як найкращий атлет Кубка Європи. Неймовірним фінішним спуртом виграв етап «Golden League» у Парижі на дистанції 1500 м. На чемпіонаті Європи у Ґетеборгу (Швеція) фінішував другим на дистанції 1500 м. На Кубку світу в Афінах (Греція) виборов друге місце на дистанції 1500 м, а у складі збірної Європи став володарем головного трофею. За підсумками 2006 року був визнаний кращим спортсменом України (церемонія «Герої спортивного року»).

Гищук Віктор Стефанович

Дата та місце народження:

18 березня 1987 року в м. Чернівці

Навчальний заклад, спеціальність:

З 2002 по 2006 рр. навчався в Чернівецькому політехнічному технікумі, радіотехнічне відділення; спеціальність «Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних приладів». З 2006 по 2009 рр. навчався на заочному відділенні ЧНУ ім. Ю. Федьковича фізичний факультет, кафедра радіотехніки, спеціальність «Радіотехніка та інформаційна безпека».

Місце праці:

Співзасновник групи компаній «Insert» та керівник компанії «Insert innovation»

Громадська активність:

голова ГО “Альтернатива-Є”, експерт з питань енегоефективності, член комісії по розвитку велоінфрастркутури при міській раді, координатор хакатону Hack4energy у м.Чернівці

Біографія:

У 1993 році пішов у перший клас ЗОШ І — III ступенів № 22 м. Чернівці. В 2007 році розпочав інженерно-наукову діяльність в Інституті термоелектрики на посаді техніка ІІІ категорії. В 2009 році закінчив Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича з дипломом магістра.
Восени 2014 року звільнився з Інституту термоелектрики де відпрацював 7 років, з яких три останні роки займав посаду молодшого наукового співробітника. Має 5 наукових праць та 3 патенти. Був учасником багатьох наукових та науково-практичних конференцій та симпозіумів. Автор проектів, які зайняли перші місця під час тижня інновацій, що проводився минулого року в Чернівцях.

 

Кобевко Ольга Петрівна

Дата та місце народження:

16 липня 1982р. в смт.Шрамківка, Черкаської обл.

Навчальний заклад, спеціальність:

1997-2001рр. навчалась в медколеджі БДМУ, за спеціальністю “лікувальна-справа”, після закінчення якого, працювала операційною медсестрою у відділенні судинної хірургії ОКЛ. – 2001-2007рр. – навчання в БДМУ, спеціальність ” лікувальна справа”. – 2004-2010рр. – навчання в НТУ-Харківський політехнічний інститут, за спеціальністю “промислова біотехнологія”.

Місце праці:

З 2009 року працює лікарем-інфекціоністом (1ша лікарська категорія) в Обласній клінічній лікарні м.Чернівці

Громадська активність:

З січня 2014р., під час подій на Майдані, була координатором медичної служби Майдану в м.Чернівці. З травня 2014 і по сьогодні є волонтером ГО «Дорогою добра», що займається забезпеченням передових позицій АТО

Біографія:

Українка, народилась 16.07.1982р. в смт.Шрамківка, Черкаської обл.
З липня 2014р. неодноразово виїджала в гарячі точки зони АТО, щоб доставити допомогу військовим. Пріоритетним напрямком є робота з лікарями, що знаходяться на передовій, забезпечення медичними засобами, розробка лікарських речовин, що можуть використовуватись при бойових пораненнях.

 

Ковалюк Богдан Іванович

Дата та місце народження:

З 2013 доцент кафедри Економіки підприємства та управління персоналом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича; З березня 2015 року Виконавчий директор ПАТ Цегельний завод №1

Навчальний заклад, спеціальність:

14 жовтня 1983 року с. Вікно, Заставнівський район, Чернівецька область

Місце праці:

З 2000 по 2005 рр. навчався в ЧНУ ім. Ю Федьковича економічний факультет, спеціальність “Економіка підприємства”

Громадська активність:

Член наглядової ради Чернівецької обласної організації Асоціації платників податків України

Біографія:

З 2005 року по 2013 асистент кафедри Економіки підприємства Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
2010 року захистив кандидатську дисертацію «Організаційно-економічне забезпечення розвитку малого підприємництва».
Кандидат економічних наук, доцент. Займаюсь науковою роботою та наданням консалтингових послуг господарюючим суб’єктам.
Член наглядової ради Чернівецької обласної організації Асоціації платників податків України.
Одружений, дружина Ковалюк Діана Іванівна.
Син, Ковалюк Назар, 2010 року народження.
Початковий рівень володіння англійською мовою.

 

Олевич Аліна Анатоліївна

Дата та місце народження:

19 липня 1989 р., с. Шипинці, Кіцманський район, Чернівецька обл.

Навчальний заклад, спеціальність:

1996 р.- 2006 р. – Лужанська загальноосвітня школа 2006 р.- 2011р. – Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича Філологічний факультет Спеціальність: «Журналістика»

Місце праці:

Журналіст телеканалу «Чернівецький промінь»

Громадська активність:

Має досвід громадської діяльності

Біографія:

Досвід роботи : серпень 2007 р. ТОВ«Техно», менеджер з реклами; жовтень 2013 – менеджер з реклами (організація виставок та підготовка до них, відбір продукції;оформлення рекламної продукції та розробка іміджу компанії; підписання договорів з клієнтами );
– листопад 2013 р. телеканал «Чернівецький промінь»
журналіст (написання новинних сюжетів і програм; збір та перевірка інформації, слідкування за всім інформаційним потоком в області (основні теми: політика і соціальні проблеми). Одружена, має доньку.

 

Попович Олексій Дементійович

Дата та місце народження:

9 серпня 1975 року, м. Чернівці

Навчальний заклад, спеціальність:

2003 Програма «Громадські зв’язки» (Community Connections Program) (США). Програма стажування підприємців. 2001 Києво-Могилянська бізнес школа. Літня школа тотального маркетингу 1998 Віденський економічний університет (Австрія). Літня школа економіки. 1992-1997 Чернівецький державний університет ім. Ю. Федьковича, економічний факультет. Спеціальність «Міжнародна економіка», диплом з відзнакою.

Місце праці:

ТОВ «Ті, що виграють» оператор зовнішньої реклами, директор; ТОВ «Автоплаза», офіційний дилер «Хонда» у Чернівецькій області, Комерційний директор

Громадська активність:

Автомобільний клуб «Буковина», комітет пропаганди та популяризації автоспорту. Кандидат у майстри спорту з автоспорту

Біографія:

2006-2012 ТОВ «Західавтолюкс», офіційний дилер «Рено» у Чернівецькій області. Директор
2003-2006 ТОВ «Східавтолюкс», офіційний дилер «Хюндай» у Чернівецькій області. Комерційний директор
1997-2003 ТОВ «Ніко-Україна», офіційний дилер «Міцубісі Моторс» у Чернівецькій області. Менеджер з маркетингу і реклами (1997). Директор (2003)
2000-2014 Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського торговельно-економічного університету, старший викладач кафедри міжнародної економіки
1997-2000 Чернівецький державний університет ім. Ю. Федьковича, економічний факультет, асистент кафедри міжнародної економіки
Одружений, син 13 років, дочка 2 роки.

 

Тимофєєв Денис Олесандрович

Дата та місце народження:

4 травня 1992 р., м. Чернівці

Навчальний заклад, спеціальність:

З 2009 по 2014 рр. навчався в Одеській Національній Юридичній Академії, яку закінчив з відзнакою; з 2015 студент ЧНУ ім. Ю. Федьковича економічний факультет

Місце праці:

Студент

Громадська активність:

З жовтня 2012р. був обраний головою Чернівецького Міського Студентського Парламенту

Біографія:

З 1999 року по 2005 рр. навчався в ЗОШ №2 м.Чернівці.
З 2005 до 2009 рр. навчався в Буковинському військово-спортивному ліцеї.
У квітні 2014р. нагороджений званням капітан Українського Козацтва, також є лауреатом премії Чернівецької міської ради 1 ступеня.
Захоплення: спорт (інструктор рукопашного бою).
До кримінальної відповідальності не притягувався.

Бабух Наталія Григорівна

Дата та місце народження:

04.02.1975р с. Вікно Заставнівський р- н Чернівецька обл

Навчальний заклад, спеціальність:

Чернівецький державний університет економічний факультет спеціальність облік та аудит

Місце праці:

АН Наше місто

Громадська активність:

участь у громадських проектах, волонтерська діяльність

Біографія:

Вища економічна освіта, 1998-2003рр викладач ЧФ НТУ ХПІ, ріелтор АН «Наше місто», участь в передвиборчій компанії 2014 року.

Житарюк Ігор Валерійович

Дата та місце народження:

02.06.1990 м. Чернівці

Навчальний заклад, спеціальність:

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича 2007-20012 рр., спеціаліст політології, викладач суспільно-політичних наук

Місце праці:

Приватний підприємець

Громадська активність:

Координатор проекту “Ком’пютерна грамотність для старших людей”, співорганізатор всесвітньої естафети прибирання “TrashChallenge”, організатор благодійних акцій

Біографія:

1997-2007 рр. – навчання в ЗОШ No11
2007-2012 рр. – навчання по спеціальності “політологія” в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.
З 2008 р. активна робота в громадській сфері.
2008-2009 рр. – пройдені тренінги від Jarl Hjalmarson Foundation (Sweden) та Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні (Germany) за напрямом суспільно-політична діяльність, молодіжне лідерство.
2013 р. – методист в Центрі культури “Вернісаж” Чернівецької міської ради
2014 р. – адміністратор в ресторані “PALAZZO”

Лелюк Оксана Василівна

Дата та місце народження:

11.08.1973, м. Чернівці

Навчальний заклад, спеціальність:

Магістр географії (Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича);Магістр державного управління (Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України).

Місце праці:

Голова туристичної громадської організації “Палітра Буковини”

Громадська активність:

З 2010 року до цього часу голова туристичної громадської організації «Палітра Буковини». 2011, 2012, 2013, 2014 рр. організатор фольклорно-етнографічного Фестивалю Маланок (Маланка-фест), в який має аудиторію більше 30 тис. осіб. Співорганізатор цілого ряду фестивальних заходів на Буковині: «Фестиваль березового соку» ; «Бойових козацьких мистецтв» та ін. Координатор проекту “Привітне місто” ІГ “Об’єднання САМОПОМІЧ” м. Чернівці (під керівництвом Гусак Н.).

Біографія:

Освіта вища. Магістр географії (Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича).
Магістр державного управління (Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України).
В даний час учасниця проекту «Школа Мерів» в Києво-Могилянській бізнес-школі.
В період з березня 2005 року до 15 липня 2014 року – робота в структурі Чернівецької обласної державної адміністрації, метою якої було забезпечення реалізації державної політики в галузі туризму.
До 15 липня 2014 року працювала на посаді заступника директора Департаменту екології та туризму Чернівецької облдержадміністрації.

Лесюк Юрій Миколайович

Дата та місце народження:

03.06.1972, м. Чернівці

Навчальний заклад, спеціальність:

Чернівецький медичний інститут. Лікувальна справа

Місце праці:

Заступник Директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА

Громадська активність:

Керівник проекту “Відповідальне місто” ІГ “Об’єднання САМОПОМІЧ” м. Чернівці (під керівництвом Гусак Н.)

Біографія:

З 1979 по 1989 рік навчався в Чернівецькій середній школі № 18, яку закінчив з відзнакою, з 1989 по 1995 рік навчався на лікувальному факультеті Чернівецького медичного інституту. Післядипломну підготовку проходив в інтернатурі по терапії на базі Чернівецької міської клінічної лікарні № 3 з 01.08.95 по 27.06.97. В червні 1997 року здобув фах лікаря-спеціаліста за спеціальністю “терапія”. З 01.08.1997 по 26.02.1998 року працював лікарем терапевтом в Чернівецькій міській клінічній лікарні № 3, з 03.03.1998 працював лікарем-інфекціоністом блоку СНІД інфекційного відділення Чернівецької обласної клінічної лікарні. Пройшов курси спеціалізації по інфекційним хворобам. 22.06.2004 року призначений головним лікарем Чернівецького обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом.

Наконечний Ігор Юрійович

Дата та місце народження:

17.07.1984, м. Кам’янець- Подільський

Навчальний заклад, спеціальність:

Магістр за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура» Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. Кандидат психол. наук

Місце праці:

Завідувач кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання ЧНУ ім. Ю. Федьковича

Громадська активність:

Голова Чернівецької обласної федерації панкратіону. Заслужений тренер України. Тренер збірної команди України з панкратіону. Координатор проекту “Здорове місто” ІГ “Об’єднання САМОПОМІЧ” м. Чернівці (під керівництвом Гусак Н.).

Біографія:

Народився у м. Камянець-Подільський, Хмельницької області. З перших років життя жив у м. Чернівці. У 2001 році закінчив Чернівецьку загальноосвітню школу № 5. У 2006 році закінчив з відзнакою Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура» ОКР магістр. У цьому ж році розпочав свою трудову діяльність на посаді викладача кафедри «теоретичних основ і методики фізичного виховання».У 2012 році успішно захищає кандидатську дисертацію за спеціальністю 19.00.07. і здобуває звання «Кандидата психологічних наук». У 2004 році разом з однодумцями засновує громадську організацію Чернівецьку обласну федерацію панкратіону, яка є найуспішнішою федерацією протягом декількох років. З початку існування й до теперішнього часу є головою цієї організації. Цього ж року розпочинає тренерську діяльність у ДЮСШ «Авангард» Чернівецькому обласному ФСТ «Україна».
У 2011 році, за підготовку чемпіонів Європи та світу отримує звання «Заслужений тренер України».
Є автором понад 20 публікацій і 4 навчально-методичних посібників. Володіє добрими організаторськими здібностями, ініціативний, бере активну участь у громадському житті м. Чернівці.

Николайчук Мирослав Іванович

Дата та місце народження:

24.04.1966, м. Чернівці

Навчальний заклад, спеціальність:

Фізичний факультет, спеціальність радіоінженер Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

Місце праці:

Директор ТОВ “Лангейт”

Громадська активність:

Голова правління Київської міської громадської організації “Аквамарин” з 2009 року по теперішній час.

Біографія:

Освіта вища 1987 – 1993 рр. Чернівецький державний університет ( ЧДУ ) Факультет: Фізичний Спеціальність: Радіоінженер. З 2010 року по теперішній час директор ТОВ “Лангейт” м. Чернівці.

Середюк Володимир Богданович

Дата та місце народження:

29.03.1984, м. Чернівці

Навчальний заклад, спеціальність:

магістратура за напрямом підготовки – «Економічна кібернетика» Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ. Кандидат економічних наук.

Місце праці:

З 2006 по 2015 рік – асистент, старший викладач, доцент кафедри економічної кібернетики та програмної інженерії Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ

Громадська активність:

Голова ради голів ОСББ та ЖБК, ЖБТ, ТКЗ Першотравневого району м. ЧернівціКоординатор проекту “Комфортне місто” ІГ “Об’єднання САМОПОМІЧ” м. Чернівці (під керівництвом Гусак Н.).

Біографія:

У 2006 році з червоним дипломом закінчив магістратуру Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ (м. Чернівці), здобувши вищу економічну освіту за напрямом підготовки – «Економічна кібернетика». У 2012 році в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» захистив кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук. З 2006 по 2015 рік – асистент, старший викладач, доцент кафедри економічної кібернетики та програмної інженерії Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ. З 2009 по сьогоднішній день голова правління ОСББ «Східний, 229-Б».

Скидан Роман Анатолійович

Дата та місце народження:

06.01.1994, м. Чернівці

Навчальний заклад, спеціальність:

Спеціаліст за напрямком «Облік і аудит» Буковинському державному фінансово – економічному університеті. Магістр фізичної культури в Чернівецькому Національному Університеті імені Юрія Федьковича

Місце праці:

Приватний підприємець

Громадська активність:

Керівник проекту “Центр молодіжних ініціатив” ІГ “Об’єднання САМОПОМІЧ” м. Чернівці (під керівництвом Гусак Н.)

Біографія:

У 2015 році закінчив навчання в Буковинському державному фінансово – економічному університеті та здобуваю освітньо – кваліфікаційний рівень “Спеціаліст ” за напрямком «Облік і аудит». Також, паралельно завершив навчання на освітньо-кваліфікаційному рівні “Магістр” в Чернівецькому Національному Університеті імені Юрія Федьковича, на факультеті Фізичної культури та здоров’я людини. Активно займається спортивно оздоровчою діяльністю, являється спортсменом чернівецької обласної федерації Панкратіону з 2005 року. За роки членства в ЧОФП, а саме в 2013 році, здобув звання Майстра спорту України міжнародного класу, був неодноразовим Чемпіоном та призером чемпіонатів Європи та Світу серед юнаків та юніорів по Панкратіону та продовжую активну спортивну кар’єру. Також, являється тренером ЧОФП при ДЮСШ Авангард, має власних вихованців які здобувають нагороди на чемпіонатах та кубках України та області.

***

«Самопоміч» ще не засвітила буковинських кандидатів, серед яких є дотичні до регіонів?

***

Про проблему недоступності туристично привабливих об’єктів і не лише (відео)

***

Гешко підтримав Польового («Льодовий») і розказав про схожі проблеми в Кіцмані

***

Епатажний художник Федірко зробив з піддону артефакт (фото, відео)

***

Хакатон енергетичної свободи почав дивувати зі старту (фото, відео)

***

Відсутність Яценюка «перевернула» конференцію з енергозбереження у Чернівцях

***

У Чернівцях готуються до незвичного рекорду у вишиванках (фото, відео)

***

ІІ Біг Миру 2015 у Чернівцях зібрав близько 1000 учасників (фото, відео)

***

У Чернівцях на базі ЧНУ створюють Центр есперанто (фото)

***

Переселенка з Донецька: У Чернівцях люди чуйні, не відчуваю дискомфорту

***

Запрошуємо 29 січня на благодійний патріотичний вечір «Пам’ятай про КРУТИ!»

***

Хто і як має платити «житловий» податок Азарова-Яценюка (роз’яснення, приклади)

***

Загрузка...

1 коментар

  1. Були чутки що Цуркан буде балотуватися в Чернівцях. Добре що це не так. Він нормальний мер хай далі у нас залишається.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ