З подачі чернівчанина голлівудські компанії зніматимуть кіно в Україні

0
177
Загрузка...

Дворазовий чемпіон USA Open 2013 з ушу чернівчанин Віктор Мігалчан після чергових перемог в США зумів зацікавити голлівудські компанії їхати знімати кіно в Україні.

 

Але про все по порядку. Віктор Мігалчан був запрошений до Каліфорнії для участі у 23 Chinese Martial Arts Tournament 2015 в Сан-Франциско (США) – одному з найпрестижніших і наймасштабніших турнірів з китайських бойових мистецтв.

Чернівецький майстер ушу представляв там не лише Україну, а й свою академію PNMAA в США (pnmaa.com).
Змагання, як повідомив SportBuk.com Віктор, відбулися у розділах «таолу» (технічні змагання, демонстрація стилів), «дуйлянь» (театралізований бій), «туйшоу» (штовхають руки).
Буковинець виступив у в 4-х видах програмах, в яких заробив 3 золоті і 1 срібну медалі. За підсумками змагань Віктор Мигалчан посів 1 місце в загальному заліку.
Звітний турнір висвітлювали мас-медіа Каліфорнії – такі як Kungfu magazine, Taichi magazine, Black Belt Magazine та інші.
На турнірі виступали також учні Віктора Мігалчана, які навчаються під його керівництвом в академії ПНМАА. Молодим атлетам вдалося здобути 2 золоті та 1 срібну нагороди.
Під час цієї поїздки до США Віктор також провів переговори з декількома голлівудськими компаніями, і йому вдалося зацікавити їх їхати в Україну для зйомок кіно!

Окремо варто зазначити, що керівництво КНР замовило документальний фільм про чернівецького чемпіона, який будуть знімати в столиці Буковини.

fakty.cv.ua

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ