4-та хвиля: мобілізовують артилеристів, танкістів, стрільців, медиків, водіїв і Ко

3
700
Загрузка...

Чернівецький військовий комісаріат повідомив, кого саме призиватимуть в рамках четвертої хвилі мобілізації, яка стартувала 20.01.15.

Відповідно до Указу Президента України №15 від 14.01.2015 року («Про часткову мобілізацію»), Чернівецьким військовим комісаріатом виконуються заходи з проведення часткової мобілізації.

Проводиться оповіщення військовозобов’язаних за місцем проживання та місцем роботи для проходження медичної комісії з метою визначення придатності для проходження військової служби.

На військовий комісаріат, як повідомляє прес-служба міської ради, покладено завдання щодо призову при мобілізації як офіцерського, так і сержантського та рядового складу.

Для проходження служби будуть призвані військовозобов’язані спеціалісти (артилеристи, танкісти, мотострілки, медики, водії), а також військовозобов’язані, які придатні для проходження військової служби, але не мають військової спеціальності. Їх направлятимуть в учбові підрозділи для навчання. Також офіцери запасу медичних спеціальностей та артилеристи будуть направлені на навчання у відповідні навчальні заклади МОУ.

Усім керівникам підприємств, які отримали повістки на своїх підлеглих, необхідно у вказаний у повістці час забезпечити їхнє прибуття до Чернівецького МВК для проходження медичної комісії і визначення придатності до військової служби. Військовозобов’язані, які отримали повістки, відповідно до чинного законодавства зобов’язані з’явитися до військового комісаріату у визначений час.

Підприємства, установи та організації, у яких будуть вилучатись транспортні засоби для забезпечення потреб Збройних сил України та інших військових формувань, повинні утримувати техніку у справному стані. Ці транспортні засоби повинні мати запас ходу не менше, аніж 10 тисяч км.

***

Кого обмине четверта хвиля мобілізації з 20 січня 2015 р.

***

У Чернівцях, на контрактній основі, створюють піхотний полк

***

На Буковині масово тікають від мобілізації за кордон

***

У січні 2015 почнеться нова хвиля мобілізації, – кажуть в столиці

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ