Раптово зрозуміли: 80% вивісок в місті, встановлені самовільно

0
143
Кафедральна
Загрузка...

У продовження теми, яку ми висвітлювали нещодавно, про законність встановлення вивісок у місті Чернівці, та хто має вирішувати і за якими критеріями. Натомість, як повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради, членами робочої групи з перевірки дотримання вимог Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами в м. Чернівцях виявлено численні порушення.

Виявляється близько 80% рекламних вивісок в місті, як правило історичної його частини, встановлені самовільно!!! А де ж були раніше усі контролюючі органи? Вивіски раптово з’явилися, чи вже роками встановлювались? Але добре, що хоч зрушилась ця проблема з місця.

Положення Закону «Про охорону культурної спадщини» забороняють розміщення реклами на стінах пам’яток історії та культури в силу можливого руйнування як фасадів, так і декоративного оздоблення будівель. До того ж сам факт наявності вивісок спотворює візуальне сприйняття пам’яток культурної спадщини. Нагадуємо про те, що центральна частина міста охороняється Конвенцією Світової спадщини ЮНЕСКО.

На даний момент ведеться перевірка і демонтаж самовільно встановленої реклами. Власникам її будуть виписані штрафи відповідно до статті «Про Адміністративні правопорушення» – фізичним особам від 850 до 1700 гривень, юридичним від 17 000 до 170 000 гривень.

Антоніна Ходорко, Fakty.cv.ua

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ