Максим Бурбак про Папієва, Маніліча, Фірташа, Куліша, Бешлея

0
870
Загрузка...

Сьогодні, 16.12.2014 Бурбак Максим Юрійович провів прес-конференцію у Чернівцях. Колишній міністр інфраструктури повідомив декілька цікавих речей. І вклавшись у 45 хвилин, без додаткового часу, згадав усіх кого міг.

1. Заступника голови Чернівецької облради Валентина Маніліча притягають до адміністративної відповідальності за порушення Закону України “Про запобігання і протидію корупції”. Максим Бурбак зазначив, що йому надали протокол про адміністративне правопорушення, датований червнем місяцем і постанову Шевченківського районного суду в місті Чернівці від 5 грудня цього року, в якій зазначається, “Заступник голови обласної ради Валентин Маніліч – не вжив заходів щодо недопущення будь-яких можливих конфліктів інтересів, а також не повідомив безпосередньо Чернівецьку обласну раду про його наявність. Тобто, це в народі називається протокол про корупцію. Впевнений, що це питання слід розглянути на сесії в четвер”.

2. Також мова зайшла про колишнього голову Чернівецької ОДА Михайла Папієва, Максим Юрійович переконаний, що Генпрокуратура і МВС обов’язково доведуть розслідування справи про зловживання службовим становищам під час парламентських виборів 2012 до логічного завершення. XdlyEzSGo44

3. Самий же Бурбак зазначив, що не претендує бути головою ОДА, “Розумієте, коли я йшов на вибори, я йшов по мажоритарному округу. Прийшов, і пішов – і знову призначили вибори? А звідки гроші на це?”.

4. На запитання: «Чи можна вважати, що зараз йде боротьба за крісло губернатора між Народним Фронтом та Блоком Петра Порошенка?», зауважив: «Це не є боротьба, зважаючи яка тяжка ситуація зараз, це буде просто призначення, як у нас був уряд-камікадзе, так і в нас буде губернатор-камікадзе. Бо треба буде скорочувати соціальні допомоги, скорочувати енергію. Тобто дуже багато кроків треба буде робити новому губернаторові. І впевнений, що йому потрібно буде співчувати через це призначення. Я впевнений, що людина має бути гідною, і відповідатиме за економічний стан області, а не займатиметься популізмом, як деякі попередні керівники області”.

5. Стосовно того де зараз проживає у Києві відповів: “Я живу на квартирі, яку винаймаю. Це трохи зручніше, бо я жив біля міністерства. Я орендую квартиру за свої гроші. Від відповіді, скільки ж коштує йому квартира, ухилився.

6. Також підіймалось питання реабілітації військових: «Я впевнений війна закінчиться, наші хлопці будуть повертатись назад і важливо, як ми їх будемо влаштовувати, приймати. Треба вирішувати вже це питання, в нашій області грошей нема. Я обговорював з Курко(перший заступник голови Чернівецької облради) питання щодо Брусницької лікарні, на базі якої, можна створити реабілітаційний центр і лікувати хвороби рухомого, не рухомого апарату. Ось цим я і буду займатись.»

7. Про конфлікт Водоканалу і Обленерго: «Якщо у Бешлея є мужність, хай йде керівником водоканалу, попрацює і покаже свою мужність і діяльність, “Молодим у нас дорога”.

8. Зачепили і продаж  пакета акцій Чернівціобленерго: «Зараз урядом планується масштабне приватизування всіх об’єктів електороспоживання. Для мене, як для буковинця і чернівчанина правильно буде ініціювати розгляд питання щодо розірвання цієї угоди. Тому, що такий пакет акцій за такі смішні гроші…. Треба дивитись і попередні рішення коли продавали за 70млн. грн.. Дивитись і рішення коли передали на баланс Чернівціоблгазу другу нитку газогону до Чернівців, теж зробили подарунок олігарху Фірташу

9. На запитання чи може пан Куліш зайняти посаду голови ОДА, нардеп відповів: “Двічі в одну річку не увійдеш”, та розкритикував діяльність Куліша.

Антоніна Ходорко, Fakty.cv.ua

Фото автора

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ