КВН із романтичним фіналом

1
773
Загрузка...

У приміщенні Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. О. Кобилянської відбулася друга гра четвертого сезону ліги КВН «ТОРНАДО». До нашого міста завітали одні з найсильніших команд КВН із різних куточків України – Львова, Кам’янця-Подільського, Рівного, Вінниці, Одеси, Києва, а також гідно намагались захистити честь рідного міста КВН-щики з Чернівців. Про ажіотаж навколо гри говорив той факт, що вже за добу до дійства квитків у касах не було.

Із самого початку вечора глядачі були заряджені на позитив і активно брали участь у флешмобах та інтерактивах від ведучого ліги КВН «ТОРНАДО» та водночас фронтмена команди КВН «Торнадо-люкс» Іллі Клима. Команди, в свою чергу, гідно підтримали веселий настрій, який панував у залі, і подарували чернівецькому глядачу дві години незабутніх позитивних емоцій. Надовго запам’яталась залу самобутністю свого образу капітан команди «Де Рішельє» (Одеса). Упевнено виглядали і бажали всім «щастя-здоров’я» фіналісти минулого сезону, найпатріотичніша команда «Наш формат» (Кам’янець-Подільський). Молодіжним та актуальним гумором порадувала глядачів команда КВН «В.І.Н.С.» (Вінниця). Спробували здивувати своїм нестандартним та нетрадиційним баченням гумору «Збірна людей» (Львів).

Однак найбільш неочікуваним та вражаючим був виступ чернівецької команди КВН «Без понтOFF», яка повернулась в лігу КВН «ТОРНАДО» після річної перерви. Зал тепло приймав земляків, які показували гумор, близький буковинцям, де глядачі «бачили» себе чи тих, хто їх оточує. Та найбільшою несподіванкою стало те, що один із учасників команди просто під час виступу… освідчився в коханні! Глядачам спочатку здавалось, що це один із запланованих елементів виступу, однак коли побачили великий букет квітів та каблучку в руці сміливця, який не міг підібрати слів від хвилювання, то сумніви швидко зникли. Романтичний поступок розчулив усіх присутніх і публіка підтримала пару шаленими оплесками. А жіноча половина аудиторії, мабуть, трішечки позаздрила щасливій дівчині, у якої з обличчя не сходив шок від пережитого.

Після такого сюрпризу на сцену із невеличкими сльозами на очах вийшов спеціальний гість вечора Тарас Стадницький (він же «Перша сільська збірна» (Львів), переможець ліги КВН «ТОРНАДО» 2013 року, комедійний актор серіалу «Країна У» на телеканалі «ТЕТ»), та ніби підсумував такий насичений вечір гумору своїм чудовим виступом.

Згідно з оцінками поважного журі результати другої 1/8 фіналу 5.12.14 виявились такими:

  1. «Наш Формат» (Камянець-Подільський) – 10,0
  2. «Де Рішельє» (Одеса) – 9,6
  3. «В.І.Н.С» (Вінниця) – 9,6
  4. «Без понтOFF» (Чернівці) – 8,8
  5. «Збірна людей» (Львів) – 8,7
  6. «Дасвєдос» (Львів) – 8,1
  7. Молодіжна збірна Рівного – 7,9
  8. «Югославський диван» (Київ) – 7,6

До 1/4 фіналу, як оголосив директор ліги КВН «ТОРНАДО» Ігор Данилків, пройшли команди «Наш Формат» (Камянець-Подільський), «Де Рішельє» (Одеса), «В.І.Н.С» (Вінниця), «Без понтOFF» (Чернівці), «Збірна людей» (Львів), а також команди із першої 1/8 фіналу «Західний Гай» (Коломия), Збірна КПІ «Київський Політех» (Київ), «БезНа» (Вінниця), «Мой рок-н-ролл» (Київ), «Тільки так» (Калуш-Львів), «Збірна Ювілейного» (Рівне) та «Ляпас» (Тернопіль). Ігри 1/4  фіналу відбудуться вже у наступному році.

Антоніна ХОДОРКО, fakty.cv.ua

Фото надав Володимир Ємчук

 

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ