Інавгурація 2019: буковинці «там», потужні заяви Зеленського, селфі і т.п. (відео)

1
705
Загрузка...

На інавгурації шостого президента України Володимира Зеленського 20.05.2019 р. не обійшлось без буковинців.

Були вони, звісно, у Верховній Раді в якості нардепів і високопосадовців, і були також серед людей, які зібрались біля парламенту. Серед перших у публічній площині «засвітились» фото, які розмістила з місця подій Надія Чинуш, на них вона з батьком –депутатом Чернівецької міської ради, знаним бізнесменом і меценатом Валерієм Чинушем. Якщо ви помітили фото ще когось з буковинців з інавгурації (або самі були там), прохання підказати, аби ми доповнили фотогалерею і відповідну інформацію (fakty.cv@gmail.com).

Сама інавгурація була «незвичною», передусім, відвритістю самого новообраного президента Володимира Зеленського, який, як кажуть, «залишився самим собою». І, звісно, вражаючою стала його промова вже в якості президента України! Завершив Володимир Олександрович промову заявою про розпуск Верховної Ради восьмого скликання, і це також викликало переважно овації серед людей, які зібрались біля парламенту.

Дехто звернув же увагу, передусім, на те, що посвідчення нового президента впала з подушечки військового, який виконував в парламенті почесну місію – мовляв, це якийсь там знак і т.п. Ну, кожен має право на свої думки;) Проте нормальні люди, безумовно, мали би всім серцем і щиро вболівати за те, щоби Зеленському вдалося все задумане в інтересах України та співгромадян, задля припиненння кровопролиття, підвищення рівня життя в нашій країні і т.п.

Цікавинки інавгурації 2019:

***

***

***

***

***

***

Загрузка...

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ