Тележурналіст-брат Бужинської у Чернівцях відвідав благодійно Будинок дитини

4
950
Загрузка...

У свято Св. Василя 2019 (за старим календарем – 14 січня) чернівецький журналіст телеканалу «Футбол» Олег Ящук (брат співачки Каті Бужинської) у рідному місті завітав з подарунками до Будинку дитини.

Олег Ящук розпочинав свою кар’єру тележурналіста на телеканалі «Буковина». Але вже багато років працює на телеканалі «Футбол». І останнім часом, як кажуть, помічений у благодійній діяльності.

Користуючись своїми «робочими зв’язками», дружніми чи приятельськими стосунками з  відомими футболістами, Олег проводить вже третій благодійний аукціон, на якому продають цінні презенти від зірок футболу, а виручені кошти спрямовують на благодійність.

На першому аукціоні 2 роки тому «заробили» 24 тисячі, з яких 18 тис. передали Чернівецькому КМУ «Обласний спеціалізований будинок дитини», а 6 тис. – на потреби АТО. З другого виручили близько 10 тисяч – на підтримку онкохворим діткам. А третій – наприкінці 2018-го і на початку 2019-го – з двох лотів: футболка Яремчука – на підтримку онкохворого, футболка Буяльського – на потреби Будинку дитини у Чернівцях.

Футболку Віталія Буяльського через Інстаграм продали за 2500 грн. На цю суму набрали продуктів та засобів гігієни (солодощі, памперси)і віднесли Будинку дитини. До анонсованого Олегом Ящуком через Facebook візиту долучились і представники ГО «Золоті леви Чорної сотні» та президент ФК «Спартак» Олег Кердей (який додав своїх 21 пакет солодощів). до Будинку дитини завітали разом з представником ГО «Золоті леви Чорної сотні» Андрієм Господарюком, Анастасією Корольовою (яка допомагає проводити ці аукціони, раніше допомагала Матюшина, яка тепер працює в поліції, уточнив Олег), плюс була журналістка ТРК «Чернівці» Лілія Лоленко (чекаємо репортажу у «Чернівецькому репортері» на телеканалі «Чернівці»).

Олег Ящук не дуже охоче відповідав на запитання fakty.cv.ua щодо деталей цих благодійних справ, мовляв, щоби не виглядало як «піар». але ж мова не про «піар», а про нормальні людські речі.

До слова, свого часу наш зірковий бігун, тоді депутат міської ради, а нині голова профільної комісії обласної ради і керівник обласного відділення НОК України Іван Гешко віддавав зароблені призові на «Буковинській милі» цьому Будинку дитини, додаючи, звісно, і солодкі подарунки. Потім цю традицію підхопив було і переможець «Буковинської милі» 2008 Олександр Борисюк (волинський кіцманчанин, він тоді сказав, що віддає призові, а це 5000 грн., Будинку дитини, після чого головний партнер і співорганізатор «Буковинської милі» Валерій Чинуш вирішив додати йому за цей жест ще двічі по стільки). Іван Гешко тоді зазначав, що керує Будинком дитини тітка зіркового плавця Олега Лісогора. Директором КМУ «Обласний спеціалізований будинок дитини» є Бабич Людмила Павлівна.

Олег Ящук зазначив, що пам’ятає про ті благодійні жести з боку Івана Гешка та Олександра Борисюка. І згадує, що у 2009 році був там по роботі (робив сюжет) саме 14 січня, і реально розплакався. Тому намагається якось підтримати тих діток. «Бо діти без батьків. І там важко морально. Тому на День Василя саме туди тягне душа», – зазначив Олег Ящук.

Георгій МАЗУРАШУ, SportBuk.com, fakty.cv.ua

***

Фото (і не лише):

***

Загрузка...

4 КОМЕНТАРІ

  1. Не розумію до чого тут згадування про те, що Олег Ящук брат Бужинської? Мені здається, що він окремо від сестри вже досить відома людина. Але справа не в відомості, він просто робить добрі справи і не важливо відома він людина чи ні. На мою думку як би раз на місяць кожен житель нашого міста виділив хоча б 10 грн з своєї зарплати і перевів їх на рахунок дитячого будинку – це була би космічна сума. Давайте робити добрі справи разом! Добро не залежить від статусу чи відомості людини.

    • Олена, Ви написали чудовий коментар!;) Незрозуміло лише, чому Вас схвилювала згадка про те, що Олег Ящук – брат Бужинської?:) Це ж не негатив, а навпаки;) Олег справді робить добрі справи, і це чудово!;) Сестра, напевно, теж пишається ним;)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ