Чернівчанка отримала «Золотий хрін 2018» за версією читачів за опис сексу

0
376
Загрузка...

Чернівецька письменниця Христя Венгринюк увійшла до нечеличкої кількості претендентів на премію «Золотий хрін-2018» за найгірший опис сексу в сучасній українській літературі.

Головну премію Христя таки не отримала, зате її опис сексу став таки найгіршим за результатами читацького голосування, тобто у чернівчанки – «Золотий хрін 2018» за народною версією, можна сказати.

А ось сама інформація про цю премію та лауреаток.

Премію «Золотий хрін-2018» за найгірший опис сексу в сучасній українській літературі отримала письменниця Люко Дашвар, повідомляє «Громадське».

Перемогу письменниця отримала за опис сексу у своєму романі «Ініціація».

«..Підлога — за постіль: до такого блиску вичистили її власними тілами — раділа й сяяла. Вікна — броня: рекламу можна знімати про такі вікна. Подвійний склопакет, абсолютна звукоізоляція, і то таки правда: вже як Тася стогнала під Перегудою, а знадвору того ніхто не почув. І хоч Павло впорався швидше, ніж сподівався, та не відкинувся на спину, як зазвичай, не закурив, аби насолодитися розслабленням, яке завжди відчував після сексу, – притулився до розпеченої Тасі: набратися від неї сили, відчути здатність підкорити жінку ще раз. Ще!», — ідеться у романі письменниці.

На премію претендували восьмеро номінантів: Юрій Винничук, Олексадр Денисенко, Петро Крижановський, Андрій Цаплієнко, Дмитро Білий, Сергій Мартинюк, Христя Венгринюк та власне Люко Дашвар.

Христя Венгринюк також отримала перемогу за найгірший опис сексу в оповіданні «Народжуватися та помирати взутим» за результатами читацького голосування.

««Тоді я зав’язала йому очі старим рушником і попросила стати навколішки… Я повільно скинула свою нічну сорочку, гола підійшла до незнайомця і впхала його ніс у своє вологе лоно. Він нюхав так жадібно й так довго, наче парфумер, відшукавши новий запах. Я спрямувала його палець у себе, він крутив ним, подразнюючи і дряпаючи мене, але я терпіла й шепотіла йому, що там немає кісток і що воно, якщо б він того хотів, може ділитися надвоє чи натроє, і так щороку, не щохвилини, як робив Господь, але щороку. …Він почав ридати, не відходячи від мене й не встаючи з колін, а я гладила його тисячолітню голову й думала, що тут справді забагато риби, мені вже від неї трохи млосно на язику й між стегнами, які вмивалися й вмивалися його гарячими слізьми, наче спермою»», — так описала сцену сексу в оповіданні Венгринюк.

Оцінювали твори на предмет опису сексу журналістка і засновниця проекту «Рагу.лі» Тетяна Микитенко, літературні критики Юрій Володарський і Тетяна Трофименко, письменниця Анна Магліон і журналістка, блогерка Вероніка Новікова.

Премія «Золотий хрін» — це відзнака за найгірший опис («недоречний, брутальний, позбавлений смаку») сексуальної сцени в художніх текстах сучасної літератури, зазначають організатори. Її вручили вже вдруге (за 2017 та за 2018 роки). У конкурсі беруть участь опубліковані впродовж року текст у будь-якому жанрі.

***

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ