Стало відомо, хто претендує на посаду Герцаївського міського голови

0
242
Загрузка...

На посаду голови міста Герца балотуються два представники місцевого самоврядування, приватний підприємець та хірург. До міської ради хочуть потрапити представники десяти політичних партій.

Вчора, 5 квітня на засіданні Герцаївської міської виборчої комісії було зареєстровано кандидатів на посаду міського голови та партійні списки у багатомандатному виборчому окрузі.

Свого висуванця міським головою хочуть бачити три партії, а один кандидат скористався своїм правом на самовисування. Блок Петра Порошенка «Солідарність» висунув чинного міського голову Василя Скрипкару, партійці із Радикальної партії Олега Ляшка довірили змагатися приватному підприємцю Михайлу Танасу, лікар-хірург Аурел Цинтар балотуватиметься під партійними знаменами «Нашого краю». Чинний голова Герцаївської райради Віктор Чукля, який у 2015 році очолював районний список «Опозиційного блоку», цього разу вочевидь вирішив не афішувати перед виборцями свої партійні вподобання.

Депутатів до Герцаївської міської ради спробують провести 10 політичних сил, від яких виборча комісія зареєструвала 244 кандидати. За депутатське місце у кожному із 26 виборчих округів в середньому змагатимуться не менше 9 претендентів. Усі округи «закрили» такі партії як БПП «Солідарність», «Народний фронт», ВО «Батьківщина», «Наш край», «Радикальна Партія Олега Ляшка» та «Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість». За висуванців «Опозиційного блоку» та «Аграрної партії України» голосуватимуть в 22 округах, а «Об’єднання «Самопоміч» та «Українське об’єднання патріотів УКРОП» знайшли лише по 13 бажаючих балотуватися від їхнього імені.

КВУ нагадує, що 4 квітня закінчилась процедура подачі до виборчих комісій кандидатів на посаду міських голів та депутатів у Герцаївській та Заставнівській ОТГ, де вибори відбудуться 29 квітня.

Прес-служба ЧГО «Комітет виборців»

***

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ