Поліція роз’яснила ситуацію з «беспределом» 2 січня на міжнародній трасі (відео)

0
334
Загрузка...

В соціальній мережі «Фейсбук» було опубліковане відео з місця події, яка мала місце 2 січня на автодорозі М-19 «Чернівці – Тереблече».

Ми уважно вивчили цю ситуацію, – йдеться у публічному зверненні від “Патрульна поліція Чернівецької області“, та повідомляємо наступне:
у вівторок, 2 січня, близько 15-ї год, на автодорозі М-19 «Чернівці – Тереблече» екіпаж патрульних помітив автомобіль марки ВАЗ, в якого був забруднений державний номерний знак.

Охоронці порядку зупинили транспортний засіб. Під час спілкування із водієм з’ясувалось, що в нього відсутнє водійське посвідчення, а тимчасовий дозвіл на право керування транспортними засобами – протермінований.

В ході складання адміністративних матеріалів, сторонні особи, які не були учасниками розгляду справи про адміністративне правопорушення, намагалися всіляко перешкоджати інспекторам ( до слова, водій й сам обурювався присутності та поведінці невідомих йому громадян).

На неодноразові вимоги поліцейських залишити визначене місце (згідно ст. 36 ЗУ «Про Національну поліцію) громадяни не реагувати та продовжували провокативну поведінку.

Патрульні поліцейські винесли постанову за ч.1 ст. 126 КУпАП (керування автомобілем без відповідних документів), після чого – направилися до службового автомобіля для продовження патрулювання.

Проте, вказані вище особи намагалися перешкодити руху службового транспортного засобу. На неодноразові вимоги відійти від автомобіля чоловіки не реагували, опісля – почали нецензурно виражатися в сторону інспекторів. Під час спілкування з поліцейськими один із чоловіків погрожував інспектору фізичною розправою.

У зв’язку з вище викладеним повідомляємо, що по даному факту внесені відомості в ЄРДР
(ст. 345 ККУ – погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу).

fakty.cv.ua

***

***

І уточнення від іншої сторони (учасників подій), Микола Петіченко: «Що до події яка сталась 02.01.2018 добавляємо повне відео з роз’ясненням 1) відео де автомобіль рухається в напрямку с.Грушівки (Порубне-Чернівці) і чітко видно що не включені проблискові маячки 2) на відео чітко видно маневр патрульної машини яка підрізала водія автомобіля Ваз 2109 на Українських номерних знаках -знову ж таки без включенних проблискових маячків -скоїли таким чином аварійну ситуацію
3)після того як журналіст представився та викликав по гарячій лінії 102 оперативно-слідчу групу та попросили залишатись до їх приїзду на що відреагували неадекватно та з погрозами втекли з місця злочину на несправній машині».

***

***

Знову «поліцейський беспредел»?.. (відео, фото)

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ