28 жовтня у Чернівцях – ведучий «Свободи слова», організатор Євробачення 2017…

0
163
Загрузка...

У Чернівцях виступлять відомий журналіст Андрій Куликов, організатор Євробачення 2017 Сергій Бельскій і екс-керівник відділу діджитал-маркетингу Телеканалу Україна Глеб Раскін, на зустріч з якими можуть завітати всі охочі (попередньо зареєструвавшись).

28 жовтня 2017 р., в суботу, о 10:00 у Чернівцях на II зборах PR- клубу PROPAGANDA виступлять відомий журналіст Андрій Куликов, організатор Євробачення 2017 Сергій Бельскій і екс-керівник відділу діджитал-маркетингу Телеканалу Україна Глеб Раскін. Захід відбудеться в Буковинському медіа-центрі «Belle Vue» і є безкоштовним. Для участі потрібно зареєструватися за посиланням https://goo.gl/6gT1UT  або за телефоном: 050-875-34-00.

Андрій Куликов, журналіст, співзасновник і голова правління «Громадського радіо», голова Комісії з журналістської етики, екс-ведучий програми «Свобода слова» на ICTV, проведе спіч-практикум і розповість про “вікно можливостей”, яке створювали люди, та обставини для відродження та розбудови «Громадського радіо».

Сергій Бельскій, producer & event director в «Marketing Bar» і «Высшая Школа Коммуникаций», організатор десятків фестивалів і концертів (в тому числі Євробачення 2017) розкаже як працюють і обманюють event-агентства і що робити, щоб не потрапити до них на гачок. А також як самостійно зробити захід будь-якої складності і уникнути помилок.

Глеб Раскін, екс-керівник digital communications в lifecell, екс-керівник digital marketing в Телеканал Україна, а зараз growth director в Interact agency, розповість про світові тренди сторітелінгу в діджитал рекламі і медіа, навчить підходити до створення інтерактивної реклами як до планомірного процесу і як оцифровувати креатив.

Про цікавинки заходу і що чекає на слухачів в цю суботу розповіла куратор PR-клубу  PROPAGANDA Наталія Онуляк: «На другі збори клубу вже зареєструвалося 75 людей. Реєструються власники бізнесу, журналісти, маркетологи, pr-фахівці, викладачі чернівецьких університетів. На захід приїдуть навіть 2 слухача з Києва! У клуба 20 партнерів, як чернівецьких так і всеукраїнських. Слухачів чекає розіграші річної підписки на бізнес-журнал, години корпоративної відеозйомки,  квитків на концерт гурту Kozak System і Ніч рекламожерів, тижневого запасу бургерів та ще багато чого.  Для чернівецьких компаній підтримка клубу – можливість розповісти про себе найбільш соціально активній категорії людей, які є лідерами громадської думки в соціальних мережах».

Довідка:

PR-клуб PROPAGANDA – це суспільство чернівецьких фахівців з маркетингу і pr, журналістів та бізнесменів; платформа для навчання, нетворкінгу і колаборації.

Посилання на групу в Facebook: https://www.facebook.com/PRClubPropaganda/

Організатор клубу: торгово-виробнича компанія «Кровля-центр».

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ