Забродський просить допомогти привести в суд нардепів, яким він нібито погрожував пістолетом

1
370
Загрузка...

Заслужений журналіст України та громадський діяч Василь Забродський звернувся публічно з проханням допомогти прокуратурі забезпечити явку в суд нардепів, яким він погрожував пістолетом у 2013 р. під час скандальних подій навколо телеканалу ТВА. Мова про нардепа Анатолія Диріва та Геннадія Москаля, який тепер очолює Закарпатську обласну державу адміністрацію.

Василь Забродський написав: «Вперше звертаюсь з не зовсім стандартним проханням.
Прошу ДОПОМОГТИ ПРОКУРАТУРІ!
Справа в тім, що вже четвертий рік мене намагаються засудити до криміналу по сфабрикованим звинуваченням. Справа шита білими нитками і я її виграю. Доведу свою невинуватість. Але вже МАЙЖЕ РІК прокуратура не може забезпечити явку до суду ані потерпілого нардепа Анатолія Диріва, ані свідків(список в ухвалі суду). Я розумію Диріва, він таки справді всрався від побаченої в моїх руках зброї, і йому соромно ще раз про це згадувати під присягою в суді. І певно саме тому він ігнорує повістки до суду. Суддя навіть змушена була звертатись до Голови Верховної ради, щоб допоміг забезпечити явку нардепа. Я розумію, що ніяка поліція не приведе “приводом” губернатора Закарпаття ГенГенича Москаля до суду. Має на увазі він і поліцію і суд. Але інші свідки?
Юрій Чорней, братчику, ти ж там у них літописець. Може передаш Бурбаку, якщо він справді керує фракцією, а не є вівчарем партійної отари, хай він “приведе” до суду свого однопартійця Диріва. До речі це саме та справа, де до суду сам Бурбак звертався, щоб і його свідком визнали і також запросили. Йому суд відмовив, але хай вже сам прийде. Я його під присягою попитаю, як він, барига, купував вкрадений в мене телеканал.
P.S. Може ЗМІ також звернуть увагу на зневагу до правоохоронної та судової системи епідерсійних депутатів та їх оточення?»

І такі проблеми бувають, виявляється… Самі звернулися в суд і тепер не з’являються на засідання… Можливо, справді відчувають, що справа програшна для них? Чи як ще пояснити це…

fakty.cv.ua


***

***

Суд зобов’язав прокуратуру розслідувати порушення нардепом Бурбаком законодавства

***

З архіву

У Чернівцях журналіст погрожує стріляти в народних депутатів

Керівник телекомпанії ТВА Василь Забродський, який називає себе «журналістом», погрожував пістолетом співвласникам телекомпанії, які намагалися провести збори учасників. У Фейсбуці та на прес-конференції Забродський заявив, що стрілятиме в народних депутатів.

Як повідомили співвласники телеканалу ТВА, 28 лютого мало місце прийняття рішення про звільнення Василя Забродського від будь-якого оперативного управління компанією. Про заплановані збори  всі учасники, в тому числі сам Забродський, були повідомлені в установлений установчими документами спосіб. Сьогодні на зборах учасників був присутній також Забродський В.І.

У прес-релізі зазначено, що випадковими свідками сьогоднішніх зборів учасників, прийнятих ними рішень, а також спроб Василя Забродського застосувати вогнепальну зброю до присутніх на зборах учасників  стали також народні депутати України. Вказані дії В.І.Забродського (щодо погроз  застосування зброї) будуть окремим предметом розгляду правоохоронними органами.

Це відбулося вранці, а пообіді Василь Забродський зібрав прес-конференцію. Він підтвердив, що погрожував зброєю (травматичним пістолетом) співзасновникам компанії (серед яких була дружина нардепа Пишного) та народним депутатам Москалю і Диріву, які були присутні на зборах учасників. Пан Забродський висловив жаль, що не вистрілив, і заявив, що буде стріляти в народних депутатів. Василь Іванович хизувався безкарністю: він впевнений, що в разі стрільби будь-який суд його б виправдав. Більше того, пан Забродський анонсував рішення судів щодо своїх партнерів – «засудять за шахрайство, але дадуть умовне». Очевидно він знає більше, ніж говорить – принаймні, міліція на його виклик прибула блискавично.

Більшість прес-конференції була присвячена публічним образам опозиціонерів. Василь Забродський називав «Фронт Змін» «організованим злочинним угрупуванням», Пишного та інших народних депутатів – «придурками», «злодіями», «бандитами», самого Пишного – наркоманом.

У жовтні 2012 року генеральний директор ТВА Василь Забродський здійснив «рейдерське захоплення» телеканалу, користуючись тим, що він є керівником ТОВ Медіа-група «СІТІ», якому належить 54% у статутному фонді ТВА. При цьому в самій Медіа-групі «СІТІ» Василю Забродському належить 49%. Він продовжує фізично контролювати ТВА, використовує ефір телеканалу для власної реклами. На каналі встановлена приватна охорона, при цьому частину його приміщень пан Забродський оголосив «своєю приватною власністю».

Джерело: micto.cz

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ