Небезпечні нічні автогонки на міжнародній трасі під Чернівцями (відео)

4
730
Загрузка...

Неофіційні «дрег-рейсінг» (автомобільні гонки на коротку дистанцію) влаштовують на буковинських дорогах (у т.ч. на міжнародних трасах), піддаючи себе та інших смртельній небезпеці.

Свого часу любителі цих небезпечних автоперегонів хотіли проводити офіційно такі гонки «дрег-рейсінг» (зазвичай, проводять такі заїздии максимум на 1 милю – ~1609 м, частіше на 1/4 милі – 402 м, 1/2 милі – 804 м, 1/8 милі – 201 м) у Чернівцях, потім неподалік від обласного центру, але добро їм на це не дали. І що ми маємо у підсумку – неконтрольовані смертельні автоперегони, переважно в нічний час, з відповідними ризиками. А могли би ризикувати любителі такого екстріму лише собою…

На цю проблему звернув увагу депутат Чернівецької міської ради Володимир Бешлей, який став випадковим свідком таких автоперегонів:

«Мимоволі став свідком гонок у стилі “Форсаж”. Молодь влаштовує імпровізовані перегони, перекривши нещодавно відремонтовану дорогу міжнародного значення біля села Магала. Це “дійство” мене капець стурбувало, і не через те, що було перекрито рух на трасі, а через відсутність будь-яких заходів безпеки. Не дай Бог хтось із тих “гонщиків” на швидкості вилетить у натовп глядачів, або в попутний автомобіль. Може бути страшна біда!

Звернувся до патрульних поліцейських із запитанням, чи знають вони про магалянських стрітрейсерів? Відповіли, що так і навіть їм зауваження робили, але ті всерівно ганяють.

От таке…».

***

***

Загрузка...

4 КОМЕНТАРІ

 1. Цікаво де ви там бачили смертельну небезпеку? Чого наша влада не піде на зустріч і не забере це все з вулиць, як ви кажите: “смертельні перегони”. А я вам скажу того що наші депутати вміють тільки показувати пальцем і при цьому робити собі рекламу.

  • Смертельна небезпека в тому, що учасники змагаютсья на високій швидкості, на межі.
   Безумовно, напрошується легалізація цих занять, аби учасники ризикували лише собою, а не іншими. Це і сказано в інформації.
   Депутати ту до чого? Це виконавча влада та правоохоронці мають повноваження вирішити цю проблему. Депутат просто звернув увагу на неї.
   Приблизно у 2005 чи 2006 р. хотіли започаткувати офіційно такі перегони, в аеропорту. Все було вже організовано, більшість учасників і глядачів вже були на території аеропорту, аж раптом почали всіх повоертати назад звідти. Тоді міліція кивнула в біг СБУ – мовляв, це вони заборонили (або вплинули, щоби заборонили). Потім була с проба організувати ці перегони в Лужанах. Можливо, тепер вирішать. Бо робити це на не перекритих дорогах – надто небезпечно.

 2. Все правильно роблять.
  Якщо їм відмовляють в наданні місця для розвитку автоспорту , то хай ганяють.
  Роблять вони це вночі , пізно і за містом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ