У Чернівецькій міській раді «на гарячому» взяли ще одного корупціонера

1
1097
Загрузка...

На це своїм публічним дописом чітко натякнув мер Чернівців Олексій Каспрук: «Боротьба з корупцією. +1. Хто не чує, буде відповідати!».

За інформацією BukNews, сьогодні під кінець робочого дня правоохоронців у масках бачили біля відділу охорони культурної спадщини Чернівецької міської ради, який очолює Олена Пушкова.

***

Після натяку мера мера колишній завідувач відділу охорони пам’яток історії та культури Чернівецького обласного центру з питань культурної спадщини Олександр Білоус, який неодноразово публічно критично висловлювався про роботу названого вище відділу охорони культурної спадщини Чернівецької міської ради та його керівника Олени Пушкової, зіронізував:

«Всі, щось інтригують…..))))) хто скаже кого спіймали на хабарі?!?! ПУШКОВУ?!? Нічого дивного тоді……, не хочеться перелопачувати дописи свої…»

І додав: «Написав, про вивіску на поліклініці, як на пам’ятці, кажуть, взяли Пушкову)))) Завтра треба щось про … (хай це прізвище буде поки що таємницею) – може, гарна тенденція буде)))».

Так що хто з керівників міських підрозділів відчуває, що «пахне смаженим», просіть Білоуса не писати про вас у Facebook:)

10.06.17 інформація про затримання була розміщена і на сторінці СБУ:

«СБУ затримала на хабарі начальника відділу Чернівецької міськради

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою та поліцією викрили на хабарі начальника одного з відділів Чернівецької міської ради.
Правоохоронці задокументували, що посадовець систематично вимагав через посередника від місцевих громадян та підприємців гроші за погодження дозвільної документації у сфері архітектурних змін в історичній частині Чернівців.
Оперативники спецслужби затримали керівника відділу та посередника, згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, у службовому кабінеті під час передачі частини хабара у розмірі сімсот доларів США.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.
Триває досудове слідство».

fakty.cv.ua

Якщо мова таки про Пушкову, то перше, що пригадується, це ця неприємна історія за її участю:

http://www.fakty.cv.ua/chynovnyky-atakuyut-invalida-i-hrupy-za-krasu-na-ploschi-filarmoniji/

***

Чиновники атакують інваліда І групи… за красу на площі Філармонії

***

 

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ