Застереження батькам: діти «купують» свою смерть!

0
8253
Загрузка...

«Біжи або помри!», смертельний додаток-гра з різними завданнями аж до непоправного – про ці небезпечні «дитячі фішки» варто знати батькам! Придивитися, перевірити, провести профілактичні розмови тощо.

 

На ці небезпечні речі публічно звернула увагу активістка Іванна Герасимчук:

«Увага, батьки і водії! Зараз серед дітей дуже новомодною стала гра: “Біжи або помри!”
Суть цієї гри перебігти дорогу якомога ближче перед рухомим транспортом. Тому і водіям потрібно бути дуже уважними, коли бачите дітей біля дороги, і враховувати той факт, що вони можуть кинутися бігти прямо під колеса.
Проведіть бесіду з дітьми!!!
Прочитайте, будь ласка, до кінця і перевірте всі соц.мережі ваших дітей. Чи ви чули про новий “тренд” молоді? Діти “купують” свою смерть! Купуючи додаток, за ними закріплюється людина, що стежить за виконанням завдань, останнім етапом гри – суїцид.
Саме в підлітковому середовищі самогубства відрізняються високим ступенем “заразності”. Дитину в цьому віці легко може «надихнути» історія про те, як хтось із його ровесників наклав на себе руки і що ті, хто не розумів його досі, стануть його більше любити і цінувати після того, що сталося…
Привід насторожитися є, якщо:
-у дитини сильні перепади настрою;
-дитина явно романтизує смерть і все, що з нею пов’язано;
-дитина не довіряє дорослим.
НА ЩО СЛІД ЗВЕРНУТИ УВАГУ:

  1. Підліток не висипається, навіть якщо лягає спати рано
  2. Малює китів, метеликів, єдинорогів.
  3. Перебуває в групах (частіше в контактах), що містять в назві наступне: “Кити пливуть вгору”, “Розбуди мене в 4.20”, f57, f58, “Тихійдом”, “Ріна”, “Няпока”, “Море китів”, “50 днів до мого … “хештеги: домкітов, млечнийпуть, 150звёзд, ff33, d28, хочувігру
  4. Закрила в Контакті доступ до життєпису, в листуванні з друзями (на стіні) є фрази “розбуди мене в 4.20”, “я в грі”. І зовсім вже страшно, якщо на стіні з’являються цифри, починаючи від 50 і менше.
  5. Переписується в вайбері (і ін. месенджерах) з незнайомцями, які дають дивні розпорядження.

Підозрілі хеш-теги: # f53 # f57 # f58 # d28 # морекітов # тіхійдом # хочувігру # млечнийпуть Перейдіть за хештегом і волосся дибки встане!!!!»

Батьки, будьте уважними! Захистіть своїх дітей від потенційної небезпеки!

Ну, і, напевно, правоохоронцям теж варто поцікавитися цими «іграми»…

fakty.cv.ua

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ