Депутати і активісти буковинської «Самопомочі» прозвітували за рік діяльності

1
151
Загрузка...

У Чернівцях обласний, міський та районні партійні осередки Об’єднання «Самопоміч» провели річну звітну конференцію, де обговорили питання проробленої роботи, визначили досягнення, недопрацювання та зробили акценти на майбутній роботі всіх осередків.

 

На зустрічі були присутні очільники обласного та міського осередків, представники районних осередків, депутати обласної та міської рад, а також активісти та члени дорадчих рад. У конференції взяв участь і представник головного офісу “Об’єднання “Самопоміч”, – повідомляється на ФБ-сторінці Об’єднання Самопоміч – Буковина.

Найбільш насиченим виявився звіт головного хотинського активіста «Самопомочі» Андрія Курочкіна, чий звіт супроводжувався відео- та фотодобірками. Оригінально прозвітував відомий фермер і активіст Олег Мельничук, з чиїм ім’ям асоціюється «Самопоміч» у Новоселицькому районі.

Приємно вразив змістовний звіт керівника фракції «Самопомочі» у міській раді Віталія Гавриша. На фоні фактаж них відомостей про ефективність роботи фракції та окремих депутатів якось блідо виглядала спроба одного з авторів «доносів» на колег по міському партійному осередку «попіаритися» на скандальних моментах, які з його та політичних опонентів подач мали місце навколо чернівецьких депутатів від цієї політичної сили. Керівник обласного осередку Андрій Рогатюк, який є людиною неконфліктною, швидко повернув спілкування у конструктивне русло. Одне з головних гасел цієї політичної сили, як відомо, – «В єдності сила!», і це, напевно, варто враховувати і депутатам, і активістам, які вирішили пов’язати свою громадсько-політичну діяльність з Об’єднанням «Самопоміч».

До слова, фракція міськради була присутня на звіті у повному складі. Серед депутатів облради були Василь Гостюк, який нещодавно виграв конкурс на посаду заступника голови облдержадміністрації, та Михайло Чорней. Керівник фракції Іван Гешко, як відомо, перебуває у США, куди вирушив на запрошення організаторів 65-го національного молитовного сніданку, а Ольга Кобевко поїхала допомагати медикам в Авдіївці Донецької області.

fakty.cv.ua


***

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО (натиснути на фото):

***

Бурбак і Ко «добивають» чернівецьку «Самопоміч»?.. (відео)

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ