Активіст вимагає «люструвати» поліцейського, який «грабував підприємців»

0
148
Загрузка...

На підтвердження звинувачень на адресу керівника підрозділу буковинської поліції активіст Степан Терновецький наводить приклади судових ухвал, в яких зафіксовані зловживання тодішнього міліціонера, який успішно переатестувався у нову поліцію.

 

Перший заступник голови ГО Антикорупційної комісії Чернівецької області Степан Терновецький звернувся до начальника ГУНП Чернівецької області Пілігріма С. В. із відповідною заявою:

«ШАНОВНИЙ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ!

ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ “ПРО ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ” ТА РЕФОРМИ В ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНАХ, НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ В ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ МАЄ ОЧИСТИТИСЬ ВІД КОЛИШНІХ “МЕНТІВ”, ЯКІ КРИШУВАЛИ КОРУПЦІЮ, ЗА ЗЛОЧИННІСТЬ, ПРИ ПОПЕРЕДНІЙ ВЛАДІ ЯНУКОВИЧА!
ЧОМУ СЛІДЧИЙ, КОТРИЙ ЗАЙМАВСЯ ЗЛОВЖИВАННЯМ ВЛАДОЮ, ВИКОРИСТОВУЮЧИ СЛУЖБОВЕ СТАНОВИЩЕ, “ГРАБУВАВ ПІДПРИЄМЦІВ” У 2013 РОЦІ, ПРАЦЮЄ В ПОЛІЦІЇ?
ПРОПОНУЮ ЦІЛИЙ РЯД УХВАЛ СУДУ, ЯКІ СВІДЧАТЬ ПРО НЕ ЗАКОННІ ДІЇ АНДРОНИКА М.І.
ЯК ЙОМУ ВДАЛОСЯ ПРОЙТИ ПЕРЕАТЕСТАЦІЮ?
СЬОГОДНІ ВІН ПРАЦЮЄ В НАЦІОНАЛЬНІЙ ПОЛІЦІЇ, КЕРУЄ СЛІДЧИМ ВІДДІЛОМ В ЧЕРНІВЦЯХ!
ЯК ЦЕ РОЗУМІТИ?
СПІТЬ СПОКІЙНО ЗЛОЧИНЦІ ТА КОРУПЦІОНЕРИ, КРИША НА МІСЦІ!
АНТИКОРУПЦІЙНА КОМІСІЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ, ПРОСИТЬ ВАС, ЯК КЕРІВНИКА ГУ НП ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЗВІЛЬНИТИ ВИЩЕЗГАДАНОГО АНДРОНИКА М.І., ЯК ТАКОГО, ЯКИЙ ПОРОЧИТЬ ЧЕСТЬ І ГІДНІСТЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ БУКОВИНИ!
СВОЇМ ПРИКЛАДОМ ВІН ПОКАЗАВ ЗНЕВАГУ ДО ПРАВОСУДДЯ, ТА СУТТЄВО ЗМЕНШИВ ДОВІРУ БУКОВИНЦІВ ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ!
Відповідь прошу опублікувати на моїй сторінці Фейсбук».

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО:

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ