«Бімба» від Авакова – 24-річна заступниця з «повним інтернетом еротики» (фото)

1
1727
Загрузка...

Раніше сміялися над «бімбами» від Азарова, а тепер «і сміх, і гріх» підкидає в інформаційний простір Аваков, який тепер відзначився диво-кадровим кроком, взявши у заступники 24-річну дівчинку з… 10-річним стажем роботи та… «повним інтернетом еротики».

 

Не встигли в публічній площині та «на кухнях» досмакувати «вишуканий наїзд» Арсена Авакова на майбутнього президента США, як міністр внутрішніх справ підкинув не менш резонансний інформаційний привід: новим його заступником призначена 24-річна Анастасія Дєєва, чиї оголені фотографії активно розповсюджують у мережі інтернет.

Вона 1992 р. н., у 2015 р. закінчила КНУ ім. Т. Шевченка (політологія), але при цьому, відповідно до анкети, якимось чином має 10-річний стаж роботи:) Хоча це «квіточки» на фоні «головного інформаційного приводу» навколо її особи, або точніше – еротичного приводу:) Напевно, коли Анастасія знімалась оголеною і викладала ці фото в інтернет, ще не сподівалась на такі посади…

У МВС Дєєва відповідає за євроінтеграційний напрям. Каже, що працює над реформуванням Міністерства внутрішніх справ.

Відповідно до декларації за 2015 р., Анастасія Дєєва отримала 4387 грн. прибутку, з яких 4380 – це стипендія, а 7 грн. – дивіденди і проценти. Плюс вона задекларувала 24373 доларів прибутку, отриманого за кордоном.

Дєєва встигла пожити у Стокгольмі, де, за її словами, займалась «зеленими технологіями».

Цікавий кадровий крок, правда?:) Принаймні, резонансний точно. І відволіче на якийсь час увагу від інших проблем:)

Ось що написав про це призначення блогер Alexey Minakov (мовою оригіналу):

«Наблюдаю за травлей 24-летней заместительши Авакова.
И считаю травлю юной леди справедливой по нескольким причинам.

ПРЕДЫСТОРИЯ. В начале прошлого года Анастасия была пресс-секретарем Эки Згуладзе, также в прошлом году ее представляли координатором патрульной службы. В этом году она значилась уже СОВЕТНИКОМ главы МВД по вопросам международного сотрудничества. И вот сейчас она стала ЗАМЕСТИТЕЛЕМ Авакова по вопросам европейской интеграции.

ОТСУТСТВИЕ ОПЫТА. Чуть больше года покрутиться вместе с Экой Згуладзе – этого явно недостаточно.

ДОСТИЖЕНИЯ. Есть ли у нее какие-то конкретные профессиональные достижения, дающие основания для занимания столь высокой должности? Я не слышал о них (хотя это еще не значит, что их нет).

НАРУШЕНИЕ ЗАКОНА О ГОССЛУЖБЕ. В частности, процедура назначения чиновника категории “А” – общий стаж работы у девочки должен быть не менее семи лет, но его нет.

ГЛАМУР. В Интернете есть множество ее интервью на тему стиля и моды, хотя она позиционировала себя как политолог.
http://styleinsider.com.ua/…/outfit-politolog-anastasiya-f…/
http://officiel-online.com/…/oni-v-ochka…/anastasiya-shmalko
Но буду справедлив – формально ее действительно можно назвать политологом, т.к. она поступала в КНУ на специальность “Политология” и проходила стажировку в Верховной Раде. И даже… читайте следующий пункт.

ТАКОЙ СЕБЕ БЭКГРАУНД. Была помощницей депутатов Кожары и Нетецкой – оба человека из “Партии регионов”.

Для меня Anastasia Deeva (до замужества Шмалько) – очередной пример того, что В УКРАИНЕ ВОЗМОЖНО ВСЕ!»

fakty.cv.ua

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО (на фото дівчина, яка схожа на нового заступника міністра, або вона, як стверджують розповсюджувачі відповідної інформації. Для перегляду натиснути на фото):

deevanastya-mvs-zast-faktyt-cv-ua-11

***

Новий президент США викликає менший інтерес, ніж сексапільна Перша леді? (фото)

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ