Останній дзвоник 2016 у Чернівцях і не лише (фото)

0
1103
Загрузка...

Першими серед «публічних буковинців» фотографії з останнього дзвоника у соціальній мережі засвітили зірковий бігун і депутат обласної ради Іван Гешко та мер Чернівців Олексій Каспрук.

 

Чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 м, який теперна громадських засадах очолює обласне відділення
НОК України і профільну комісію обласної ради, «доповів», що старшенький Тарасик закінчив другий клас школи у Кіцмані на відмінно (вітаємо!).

А Олексій Каспрук розмістив одну фотографію з школи (напевно, це гімназія №7, тобто екс-школа №15, де навчається Каспрук-молодший) і одну зі сходів перед міською радою, де з ним сфотографувались школярі.

Перед міською радою сфотографувались і учні сусідньої ЗОШ №1, яка на підсумковій лінійці були відзначені за успіхи у навчанні, творчості, спорті і т.п.160527-ostanniy-dzonyk-ZOS-1-fakty.cv.ua (263)-mini

Нижче наводимо список нагороджених на лінійці у ЗОШ №1. До цього можемо додати, що учень цієї ж школи цього року був нагороджений у Національному Олімпійському комітеті України як перший серед буковинців лауреат Всеукраїнського фотоконкурсу «Україна Олімпійська» у номінації до 16 років (нагороди вручав сам легендарний Сергій Бубка).

Серед присутніх у першій школі були і учасники АТО, у т.ч. відомий у минулому спортсмен Ігор Сурла, чиї донечки були помітними фігурами на цьому святі. Старша Катерина була співведучою, разом із середньою Богданкою вони поставили «пісенну крапку» у святковій програмі, а молодша Олечка завершувала віршовані вітання випускникам від першокласників.

fakty.cv.ua

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО:

Останній дзвоник 2016 у Чернівцях (27 травня, ЗОШ №1)

***

Останній дзвоник 2016 на Буковині (27 травня)

***

Випускний 10.06.2016:

Випускний 2016, ЗОШ №1 м. Чернівці (9 клас). Фото: Василь, Ольга Мазурашу

***

Нагородження 2015/2016 н. р. (ЗОШ №1 м. Чернівці)

  • Подякою Міністерства освіти і науки України нагороджується
  • Шевчук Ірина Михайлівна, вчитель хімії Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Чернівецької міської ради, за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління;
  • Грамотами Управління освіти Чернівецької міської ради за багаторічну сумлінну працю, вагомі успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління та за наслідками атестації в 2015/2016 навчальному році нагороджуються
  • Тивоняк Ірина Василівна, вчитель математики;
  • Палій Олеся Георгіївна, вчитель української мови та літератури;
  • Зосько Оксана Анатоліївна, вчитель трудового навчання;
  • Довбенчук Галина Григорівна, вчитель музичного мистецтва;
  • Дипломом І ступеня Управління культури Чернівецької міської ради нагороджується
  • Дєдов Володимир Семенович, керівник гуртка «Умілі руки», як переможець у номінації «Синичник» міської екологічної акції «Дах для птаха», присвяченої Міжнародному дню птахів;
  • Подякою Чернівецької міської профспілки працівників освіти і науки нагороджується
  • Коблянська Фаїна Григорівна, вчитель Чернівецької ЗОШ № 1, за високі результати в педагогічній діяльності, наполегливість, професіоналізм та мудрість, результатом яких є досягнення Ваших учнів на Всеукраїнських конкурсах;
  • Подяка Управління освіти Чернівецької міської ради оголошується
  • Батькам Коблянського Андрія, учня 8 класу КЮТ «Кварц», за високий рівень виховання та розвиток цілеспрямованої креативної особистості;
  • Подяка Управління освіти Чернівецької міської ради оголошується
  • Батькам Пантюхіна Дениса, учня 7 класу КЮТ «Кварц», та Пантюхіній Єлизаветі, учениці 7 класу ЗОШ № 1 за високий рівень виховання та розвиток цілеспрямованої креативної особистості;
  • Шевчук Віталій, учень 11 класу, нагороджується
  • дипломом І ступеня Департаменту освіти  і науки ЧОДА Буковинської малої академії наук учнівської молоді як переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Відділення: філософії та суспільствознавства. Секція: правознавство. Базова дисципліна: історія України;
  • дипломом І ступеня Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації як переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства;
  • дипломом І ступеня Управління освіти Чернівецької міської ради як переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства;
  • дипломом ІІ ступеня Управління освіти Чернівецької міської ради як переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії;
  • дипломом ІІ ступеня Управління освіти Чернівецької міської ради як переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії рідного краю;
  • Бурдюг Ірина, учениця 11 класу, нагороджується
  • дипломом ІІ ступеня Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації як переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури;
  • дипломом І ступеня Управління освіти Чернівецької міської ради як переможець ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;
  • дипломом І ступеня Управління освіти Чернівецької міської ради як переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури;
  • дипломом ІІ ступеня Управління освіти Чернівецької міської ради як переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади із зарубіжної літератури;
  • дипломом ІІІ ступеня Управління освіти Чернівецької міської ради як переможець ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка;
  • дипломом ІІІ ступеня Управління освіти Чернівецької міської ради як переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Література».

 

  • Циганович Олександр, учень 11 класу, нагороджується
  • дипломом ІІ ступеня Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації як переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології;
  • дипломом ІІ ступеня Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації як переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії;
  • дипломом ІІІ ступеня Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації як переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики;
  • дипломом ІІІ ступеня Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації як переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики;
  • дипломом ІІ ступеня Управління освіти Чернівецької міської ради як переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії;
  • дипломом ІІ ступеня Управління освіти Чернівецької міської ради як переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики;
  • дипломом ІІІ ступеня Управління освіти Чернівецької міської ради як переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології;
  • дипломом ІІІ ступеня Управління освіти Чернівецької міської ради як переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.
  • Дутчак Андрій, учень 11 класу, нагороджується
  • дипломом ІІІ ступеня Управління освіти Чернівецької міської ради як переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології;
  • Овдін Максим, учень 11 класу, нагороджується
  • дипломом ІІІ ступеня Управління освіти Чернівецької міської ради як переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови;
  • Ганек Микола, учень 8 класу, нагороджується
  • дипломом ІІ ступеня Управління освіти Чернівецької міської ради як переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з технічної праці;
  • Коблянський Андрій, учень 8 класу, нагороджується
  • дипломом І ступеня Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації як переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики;
  • дипломом ІІ ступеня Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації як переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії;
  • дипломом ІІІ ступеня Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації як переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики;
  • дипломом ІІ ступеня Управління освіти Чернівецької міської ради як переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії;
  • дипломом ІІ ступеня Управління освіти Чернівецької міської ради як переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики;
  • дипломом ІІІ ступеня Управління освіти Чернівецької міської ради як переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії;
  • дипломом ІІІ ступеня Управління освіти Чернівецької міської ради як переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики;
  • дипломом І ступеня Управління освіти Чернівецької міської ради як призер ІІ етапу VII Відкритої міської освітньо-наукової конференції учнівської молоді «Всесвіт-2016», секція «Наукові дослідження в космосі»;
  • дипломом ІІ ступеня українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я» в номінації «Космічна історія і філософія. Астрономія» Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»;
  • дипломом ІІ ступеня українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я», напрямок «Історія розвитку авіації і космонавтики» Всеукраїнського конкурсу учнів та студентів «Мирний космос – 2015»;
  • грамотою Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за І місце як переможець обласної конференції школярів «Зоряний шлях» в секції «Ракетокосмічна техніка», керівник Коблянська Ф.Г.
  • сертифікатом Левеня 2016 Міністерства освіти і науки України Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному Університеті імені Івана Франка, що засвідчує відмінний результат.
  • Гордуна Єлизавета, учениця 7 класу, нагороджується
  • дипломом І ступеня Управління освіти Чернівецької міської ради як переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури;
  • Негрич Анастасія, учениця 8 класу, нагороджується
  • дипломом ІІІ ступеня Управління освіти Чернівецької міської ради як переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури;
  • Пантюхін Денис та Пантюхіна Єлизавета, учні 7-А класу, нагороджуються
  • дипломами І ступеня Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «СУЗІР’Я» напрямок «Космічна біологія та медицина» Всеукраїнського конкурсу учнів та студентів «Мирний космос-2015»;
  • Генько Анастасія, учениця 6 класу, нагороджується
  • дипломом ІІ ступеня Управління освіти Чернівецької міської ради як переможець ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;
  • Твердохліб Валерія, учениця 7 класу, нагороджується
  • дипломом ІІІ ступеня Управління освіти Чернівецької міської ради як переможець ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;
  • дипломом ІІІ ступеня Управління освіти Чернівецької міської ради як переможець ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка;
  • Мулик Наталія, учениця 3 класу, нагороджується
  • дипломом І ступеня Управління освіти Чернівецької міської ради як переможець ІІ етапу XVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;
  • відзнакою Союзу українок Австралії за друге місце в обласному етапі XVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
  • Учні 5 класу ЗОШ № 1 Максим Лабінов, Андрій Гнатюк та учень 6 класу Нікіта Окопний нагороджуються
  • грамотами за ІІІ місце у першій міській олімпіаді з математики для учнів 5-7 класів «МініМудрик»;
  • Трофіменко Павло, учень 6 класу, нагороджується
  • дипломом ІІІ ступеня Управління освіти Чернівецької міської ради як переможець міського конкурсу юних програмістів та користувачів ПК «Інформатик-2016» в номінації «Графічний редактор PAINT»;
  • Гладиш Анастасія, учениця 9 класу нагороджується
  • дипломом ІІ ступеня Управління освіти ЧМР як призер ІІ етапу VII Відкритої міської освітньо-наукової конференції учнівської молоді «Всесвіт-2016», секція «Історія розвитку авіації та космонавтики»;
  • Коцюба Олександра, учениця 9 класу, нагороджується
  • дипломом ІІ ступеня Управління освіти ЧМР як призер ІІ етапу VII Відкритої міської освітньо-наукової конференції учнівської молоді «Всесвіт-2016», секція «Історія розвитку авіації та космонавтики»;
  • дипломом І ступеня Управління освіти ЧМР як переможець міського етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» в номінації «Вишивка хрестиком, гладдю, бісером»;
  • Бабій Тетяна, учениця 7 класу, нагороджується
  • дипломом І ступеня Управління освіти ЧМР як переможець міського етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» в номінації «Вишивка хрестиком, гладдю, бісером»;
  • Мулик Марічка, учениця 8 класу, нагороджується
  • дипломом І ступеня Управління освіти ЧМР як переможець міського етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» в номінації «Бісерне рукоділля»;
  • Кордибан Анна, учениця 8 класу, нагороджується
  • дипломом ІІІ ступеня Управління освіти ЧМР як переможець міського етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» в номінації «Вишивка хрестиком, гладдю, бісером»;
  • Гинда Діана, учениця 9 класу, нагороджується
  • дипломом ІІ ступеня Управління освіти ЧМР як переможець міського етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» в номінації «Вишивка хрестиком, гладдю, бісером»;
  • Скігар Христина, учениця 9 класу, нагороджується
  • дипломом ІІ ступеня Управління освіти ЧМР як переможець міського етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» в номінації «Плетіння гачком, спицями»;
  • Гаврелюк Олексадра, учениця 9-А класу, нагороджується
  • дипломом ІІ ступеня Управління освіти ЧМР як переможець міського етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» в номінації «Вишивка хрестиком, гладдю, бісером»;
  • дипломом Управління освіти ЧМР як переможець міського етапу обласної виставки-конкурсу «Галерея мистецтв» у номінації «Образотворче мистецтво»;
  • Ковальська Лариса, учениця 5-Б класу, нагороджується
  • дипломом Управління освіти ЧМР як переможець міського етапу обласної виставки-конкурсу «Галерея мистецтв» у номінації «Образотворче мистецтво»;
  • Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 (вчитель англійської мови – Шестакович О.С.) нагороджується
  • дипломом ІІІ Управління освіти Чернівецької міської ради як переможець міського конкурсу логотипів «Рік англійської мови в моїй школі»;
  • Колектив Чернівецького ЗНЗ № 1 (заст. директора з ВР Палій О.Г.) нагороджується
  • подякою ГО «Буковинська громада» за активну громадянську позицію, патріотизм та вагомий внесок у наданні допомоги військовим, які приймають участь в АТО та з нагоди Всесвітнього дня волонтера;
  • Колектив екологічної просвіти «Екос» ЗОШ № 1 (учениця 8 класу Вакула Ангеліна) нагороджується
  • дипломом Управління освіти ЧМР за І місце міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім»;
  • Команда ЗОШ № 1 (учень 11 класу Томнюк Артур) нагороджується
  • дипломом ІІІ ступеня Управління освіти ЧМР як переможець міського турніру знавців історії рідного краю та міста. Керівник – Процюк В.О.;
  • Колективна робота учнів Чернівецької ЗОШ № 1 (учень 7-А класу Гордей Роман) нагороджується
  • дипломом І ступеня Управління освіти ЧМР як переможці міського етапу виставки – конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» в номінації «Вироби народних ремесел»;
  • Колектив гуртка «Умілі руки» ЗОШ № 1 (учень 7-А класу Пантюхін Денис) нагороджується
  • дипломом ІІ ступеня Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді як переможець обласної виставки-конкуру «Космічні фантазії» в номінації «Макетування»;
  • Учні ЗОШ № 1 (учениця 9-Б Гладиш Анастасія) нагороджуються
  • подякою Всеукраїнського благодійного фонду соціального розвитку «Час жити» та благодійною організацією «Захист безпритульних тварин – не будь байдужим» за активну участь у фестивалі «Діти в підтримку безпритульних тварин» та виявлену чуйність і турботу;
  • Грубляк Софія, учениця 3-А класу, нагороджується
  • подякою Всеукраїнської громадської організацією «Ніхто крім нас» гаубично-самохідно-артилерійським дивізіоном за кращу роботу до Дня Захисника Вітчизни;
  • Учні 9-Б класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Герасимчук Андрій, Довганюк Владислав, Євань Петро, Кульман Микола, Мазурашу Юрій, Масенко Сергій, Кроїло Артур нагороджуються
  • грамотами Управління освіти Чернівецької міської ради за І місце чемпіонату міста з баскетболу серед школярів 8-9 класів;
  • медалями.

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ