Що вирішили на віче за традиційні сімейні цінності у Чернівцях

0
188
Загрузка...

Того ж дня, коли депутати Чернівецької міської ради відправили у відставку мера Олексія Каспрука, на Центральній площі відбулось анонсоване Народне Віче «ЗА ТРАДИЦІЙНІ СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ».

Що вирішили, повідомив волонтер і громадський діяч Володимир Дорош:

«РЕЗОЛЮЦІЯ.
Ми, представники громадських організацій, ініціативних груп, Церкви різних конфесій Буковини, волонтери, добровольці, воєнні капелани, науковці, керівники та працівники соціальних проектів, благодійних фондів, політики, депутати місцевих, районних та обласних рад, мешканці Чернівців та Чернівецької обл., зібралися на народне Віче «ЗА ТРАДИЦІЙНІ СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ» спрямоване на збереження сімейних, духовних, високоморальних цінностей та патріотичного виховання народу, заради об’єднання та розширення можливостей спасіння та збереження нашої нації.
Маємо власні тверді переконання, чітку систему цінностей і відкриту життєву позицію. Вважаємо, що основними цінностями людини є: справедливість, відповідальність, духовна культура, та висока мораль – саме це може стати тим фундаментом, на якому суспільні відносини і самоорганізація українців перейдуть на якісно новий рівень.
Водночас ми бачимо несправедливість і ту духовну порожнечу, яка вже багато років є тягарем на серці українського народу. Успішна держава не можлива без здорової сім’ї, без сімейних традиційних цінностей.
Сьогодні в Україні ведеться – пропаганда розпусти, прикладом є ЛГБТ формат. Буковинське народне Віче «ЗА ТРАДИЦІЙНЕ СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ» категорично проти цієї пропаганди та вживатиме різноманітних заходів на загальнонаціональному рівні по боротьбі з такою безглуздою, мерзотною мораллю.
Вважаємо свій проект «ЗА ТРАДИЦІЙНО СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ» доленосним для нашої країни та всього світу в цілому. Цей крок стане першим практичним підтвердженням наміру народного Віче «ЗА ТРАДИЦІЙНЕ СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ» підняти в країні духовно – моральні, патріотичні, загальнолюдські відносини.
Безпека України – справа кожного!»

***

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ