Забродський: у Білика були спецпризначенці, яких повернули з дороги в АТО

2
457
Загрузка...

Сьогодні, як заявляв міністр Аваков, мали передати в суд кримінальну справу щодо підкупу викладачем ЧНУ Ростиславом Біликом виборців на виборах 25.10.15. Але нічого не передадуть, – стверджує журналіст і громадський діяч Василь Забродський, – бо кримінальної справи немає, є лише спроби її сфабрикувати.

 

Василь Забродський:

Не буде!
Сьогодні минає три дні після виступу Авакова на засіданні Кабміну про підкуп виборців (студентів) у Чернівцях. Сьогодні за його словами, кримінальна справа має бути здана до суду. Я точно знаю, що цього не станеться. Тому, що справи кримінальноі нема. Є політична провокація. Є політична розправа. Є демонстрація сили влади. І більше нічого. Нема що передавати до суду. А найголовніше ЖОДНОГО доказу про зв’язок між студентами і Біликом окрім того, що він викладач. Цю справу я сприймаю як невдалу провокацію по дискредитаціі Ростислава Білика і партіі, яку він представляє. Партіі електорального ЛІДЕРА. Переконаний – провокація готувалась на самому верху. Сьогодні намагаються зшити цю справу білими нитками ДВАНАДЦЯТЬ слідчих. Допити студентів проводятьс ледь не цілодобово. Опитують вже й тих, хто взагалі не голосував. Шалений тиск і залякування. Цього не відбувалось би без вказівки із самого верху.
Ознак провокаціі декілька. По-перше та швидкість, з якою розросталась інформаційна складова. Склалось враження, що все, що відбувається, проходить по наперед затверженому плану. По-друге, чи не вперше в житті я бачив, як кримінал коментує мер на спеціальному брифінгу. Може він є процесуальним керівником по кримінальній справі? Ні прокурор у справі жіночка, яка на гачку у мусорів за темну справу по заволодінню житла одинокої померлої бабусі. Спецпризначенців, яких використали у обшуках повернули в Чернівці з дороги в АТО. Саме тому і були на вкраденому авто із донецькими номерами. Весь цей цирк висвітлюється підконтрольними ЗМІ і підігрівається придворними журналістами.
І ще про студентів. Продажні, продаються… Давайте не робити висновки про ВСІХ студентів. За моєю інформацією, лише декілька десятків дали покази про фотографування і можливе отримання грошей. Більшість під тиском правоохоронців. Навіть якщо таких назбирається і сотня, то це навіть не один відсоток від усіх 40-ка тисяч міського студентства. Не паплюжте всю молодь через декількох спровокованих і заляканих. Але що казатимуть громаді ці декани, ректори, вчена рада і вся “прогресивна” громадськість, коли у другому турі студентство знову проголосує за Михайлішина? Без фотографування і “під тиском” кримінальних справ? Що казатимуть ці псевдо-правдолюби, коли за місяць-другий ця “справа” розвалиться як і інші голосно заявлені цією злочинною владою?

Перший прецедент, коли за підкуп понесуть кримінальну відповідальність, буде на Буковині, – Аваков

Міністр МВС пообіцяв, що у Чернівецькій області вперше в Україні понесуть відповідальність за підкуп голосів на виборах Міністр МВС Арсен Аваков заявив, що перший прецедент, коли за під

 

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ