Активіст: У Глибоці відбувається рейдерське захоплення заводу «УКРІТАЛ»

1
1535
Завод "УКРІТАЛ". Фото: contrast.cv.ua
Загрузка...

Державний реєстратор видав свідоцтво про право власності на будівлі та споруди фабрики по виготовленню акрилової пряжі «УКРІТАЛ» новим «власникам» і «зліг» на лікарняному, який активіст називає «липовим».

 

З приводу подій навколо розташованого в смт. Глибока заводу «УКРІТАЛ», який, на думку громадського діяча захоплюють за рейдерською схемою, голова ГО «Патріотична Громада Буковини» Ігор Жижиян звернувся до обласних підрозділів:

 

Директору Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА
Андрієць О.А.
Прокурору Чернівецької області
Якимчук М.К.
Начальнику Головного управління юстиції
в Чернівецькій області
Хохуляк В.В.

ЗВЕРНЕННЯ

Практично кожен третій українець бодай раз у житті “хворів” фіктивно. Відомий спосіб не працювати – це отримати “липовий” лікарняний бюлетень. У народі це називають “запаленням хитрощів”. Оформлення та видача цього документа, офіційно іменується листком тимчасової непрацездатності, строго регламентовані інструкцією, затвердженою спільним наказом 4 відомств: Міністерства охорони здоров’я, Міністерства праці та соціальної політики, Фонду соціального страхування від тимчасової втрати працездатності та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Проте всім відомо, що такий документ можна отримати і за винагороду, обходячи найсуворіші накази найавторитетніших відомств.
19.08.2015року державний реєстратор реєстраційної служби Глибоцької районного управління юстиції Гулага Артур Володимирович видав свідоцтво про право власності на будівлі та споруди фабрики по виготовленню акрилової пряжі. Новим “власником” заводу, із італьянськими інвестиціями, у смт.Глибока по вул.Радгоспній, 6Б став ТОВ “Глобал-Імоб” (бланк СТА №733299/СТА 733300, реєстрація права власності №42481521). За наявною інформацією, державний реєстратор Гулага А.В. при вчиненні даного правочину перебував у стадії афекту та сильного душевного хвилювався. Можливо хвилювався за надходження майбутніх інвестицій до Глибоцького району, а можливо за мотиви, які змусили вчинити його цей протизаконний правочин. За що хвилювався Артур Гулага наразі невідомо. Можливо це відомо лікарям, які після візиту правоохоронців до горе-реєстратора, відкрили йому липовий лікарняний. Згідно Наказу Мінюсту та внутрішніх інструкцій рішення про реєстрацію комерційних об’єктів площа, яких перевищує 5000 м2 приймає Департамент реєстрації речових прав на нерухоме майно при Міністерстві юстиції України. У даному випадку, таке рішення Департамент не приймав. Окрім того, документи на підставі яких була проведена державна реєстрація – скасовані у судовому порядку. Іншими слова відбулося звичайне рейдерське захоплення заводу “УКРІТАЛ” у смт.Глибока.
Наразі відомо, що правоохоронці вже стукали у двері Глибоцької реєстраційної служби, наслідки поки невідомі. Достеменно відомо, що після цього візиту Артур Гулага раптово опинився на лікарняному, де знаходиться до цього часу. Але як стверджують очевидці, реєстратор періодично відвідує свій кабінет, зокрема під час лікарняного там відбулась перша зустріч правоохоронців з службовцем із даного приводу.
На підставі вищенаведеного, прошу провести перевірку можливих зазначених вище протиправних дій. Зокрема, законність видачі свідоцтва від 19.08.2015 року про право власності на будівлі та споруди фабрики по виготовленню акрилової пряжі у смт.Глибока по вул. Радгоспній, 6 Б ТОВ “Глобал-Імоб” та правомірність видачі листка тимчасової непрацездатності на державного реєстратора Гулага Артура Володимировича.

Голова ГО “Патріотична Громада Буковини” Ігор Жижиян

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ