«Самопоміч» ще не засвітила буковинських кандидатів, серед яких є дотичні до регіонів?

1
550
Катерина Дворниченко та Наталія Гусак (фото з персональної сторінки п. Наталії в ФБ)
Загрузка...

Те, що на сайті Об’єднання «Самопоміч» ще немає буковинських потенційних кандидатів на виборах-2015, керівник однієї з ініціативних груп пояснила тим, що у нашому регіоні співбесіда пройшла лише у понеділок, тому за браком часу ці списки ще не виклали.

 

Об’єднання «Самопоміч», як ми вже повідомляли, запропонувала людям долучитися до обговорення потенційних кандидатів від цієї політичної сили, оприлюднивши списки на своєму офіційному сайті. Проте поки що (станом на 6.08.15, 11:00) у розділі Чернівецької області немає ще жодного кандидата, хоча буковинські ініціативні групи направили до керівництва партії свої списки.

На прохання fakty.cv.ua надати ці списки для оприлюднення напередодні керівники трьох ініціативних груп – Ярослав Цуркан (громадський координатор цієї політичної сили на Буковині), Юрій Пасічник та Ігор Шкрумеляк пояснили, чому поки що не можуть відкрити цю інформацію.

Керівник ще однієї ініціативної групи Наталія Гусак (на фото – праворуч) на аналогічне прохання відповіла так:

«Щодо публічних осіб, які подавалися від нашої Ініціативної групи, то вони всім відомі. Всі ці люди активно працюють з січня місяця і на офіційній сторінці у фейсбуці вони тією чи іншою мірою представлені. Люди представляють всі сфери професійної діяльності: освіта, наука, культура, жкг, туризм, охорона здоров’я, бізнес, спорт, молодь, волонтерство та інші. Слідкуємо за офіційними розвитком ситуації. Оскільки виявились факти дотичності до Партії регіонів у інших ініціативних групах, то чекаємо реакції керівництва партії».

А щодо того, що наших кандидатів ще немає на сайті, п. Наталія пояснила: «У нашому регіоні співбесіда пройшла лише у понеділок. тому за браком часу ці списки ще не виклали».

Отож, чекаємо рішення керівництва партії, аби побачити, кого ж із запропонованих буковинськими ініціативними групами кандидатів Політрада погодила для можливого включення до виборчих списків.

fakty.cv.ua

***

«Самопоміч» відкриває списки для обговорення, хто ж вони – буковинські кандидати?..

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ