Директор «Машзаводу» зарядив кулаком головному митнику Буковини (відео)

0
2377
Віктор Сідляр, Микола Салагор. Використані фото bukinfo.com.ua, chas.cv.ua
Загрузка...

Конфлікт між директором ТОВ «Машзавод» Віктром Сідляром та начальником Чернівецької обласної митниці і депутатом обласної ради Миколою Салагором стався на вулиці Шипинській у Чернівцях, яку останній перекрив.

 

Після словесної «перепалки», яка швидко набрала підвищеного тону, Віктор Сідляр (який в юності займався боксом) не стримався і,як зізнався потім, зарядив головному митнику Буковини кулаком в обличчя. Розборонили їх мешканці цієї вулиці.

Серед свідків конфлікту з рукоприкладством був і перший капітан збірної незалежної України з футболу Юрій Шелепницький. Його коментар дивіться нижче.

А спершу пояснення Віктора Сідляра:

***

Салагор, Шелепницький…

***

Подібні конфлікти (через перекриття вулиць) вже були у Чернівцях… Наприклад:

Чергова проблема “Віденської брами” у Маленькому Парижі (+фото)

***

Салагор та Сідляр побилися через… чернівецькі дороги

Мешканці поремонтували вулицю і загородили проїзд, аби чужі нею не ганяли.
На якість чернівецьких доріг не нарікають хіба що діти та мотогонщики. Саме для останніх наші вулиці – ідеальне місце для тренувань. Поки влада буквально викидає гроші на пилюку, встановлюючи тимчасові асфальти, жителі міста, а особливо віддалених районів від центру, не витримують щоденних випробувань та ремонтують вулиці за власні кошти. Щоправда, у таких діях є два боки медалі.

 

***

Сідляр та Салагор прокоментували конфлікт на вулиці Шипинській

Сідляр визнає себе неправим, проте іншого способу відповісти на хамську поведінку Салагора у той момент не знайшов.
На вулиці Шипинській у Чернівцях трапився конфлікт між директором “Машзаводу” Віктором Сідляром та очільником чернівецької митниці, депутатом обласної ради Миколою Салагором. Відомо, що причиною суперечки стало перекриття вулиці. Як наслідок – Сідляр вдарив Салагора.

– Я вчинив неправильно і не виправдовую себе. Проте я не обкурений, як це заявив пан Салагор, і не вживаю спиртного вже багато років. Їхав вулицею Шипинською. Раптом дорога виявилась перегородженою бетонним блоком. Запитав у людей, хто перекрив дорогу. Мені сказали, що це зробив Салагор, – розповідає Віктор Сідляр.

Пан Сідляр запитав у Миколи Салагора, чому проїзд вулицею перекритий.

– Він почав агресивно допитувати, хто я взагалі такий, чому тут їжджу, нагадав що родом я не з Буковини, а з Хмельниччини. Попри те, що живу тут з 1989 року. Намагався адекватно з ним говорити, проте це не допомагало, – згадує В. Сідляр. – Він далі продовжував звертатися до мене на “ти” і вказувати мені моє місце у житті, активно використовуючи ненормативну лексику. Зрештою, я не втримався…

Після цього до директора “Машзаводу” підбігли люди, які почали звинувачувати його у вчиненому.

– Розумію, чому вони так чинили – пан Салагор зробив цю дорогу, і певно, що перш за все для себе. Виходить, якщо на вулиці живе депутат, то простим смертним не можна нею пересуватися? Чому на самому її початку ставити шлагбаум? Я не живу на цій вулиці, і поїхав би собі далі, якби не його хамська поведінка та почуття вседозволеності, – каже пан Сідляр. – А людям, які накинулися на мене, потрібно думати трохи глибше. Невже вони заради прокладеної плитки готові матір рідну продати? Ця вулиця завдовжки у кілька кілометрів, а плиткою вимощена лише на кілька десятків метрів. Тож варто подумати про мешканців, які живуть далі. А як до вулиці заїжджатимуть “швидка” або пожежники?

Пан Сідляр запевняє – у цей конфлікт не варто вплітати політичні інтриги та “розборки” – він не збирається балотуватись, і ніколи не належав до жодної партії.

 

Також директор “Машзаводу” заперечив, що причиною міг бути конфлікт митниці із підприємством. “Машзавод”, за словами його очільника, ніколи не мав проблем із митниками. Проте зараз, припускає В. Сідляр, вони можуть виникнути.

У свою чергу Микола Салагор запевняє, що дорогу особисто не перекривав.

– Місцеві мешканці створили вуличний комітет, який повинен був збирати кошти на ремонт дороги. Я не є головою цього комітету. І не перекриваю доріг. Теж долучався до збору коштів, проте скільки заплатив, не пам’ятаю. Можу лише сказати, що були сусіди, які дали більші суми на ремонт вулиці. А встановлений блок просто демонструє зайвий раз, що люди борються за своє, – розповідає панСалагор. – Вулиця вимагає негайного ремонту, інакше встановлена плитка найближчим часом розвалиться. Держава ж на це жодної копійки не дала. Раніше вулицею взагалі ніхто не їздив, але як тільки її вклали плиткою, нею почали ганяти усі охочі.

Очільник митниці також підтвердив, що жодних конфліктів із Сідляром чи “Машзаводом” до цього не мав, та запевнив, що раніше взагалі не знав, хто такий Віктор Сідляр.

Заступник міського голови Георгій Леонтій заявив, що перекриття вулиці є незаконним.

– Ми вдячні людям за ініціативу. Проте таке перекриття вулиці є несанкціонованим і незаконним. Тому мешканці повинні будуть прибрати бетонний блок, що перешкоджає проїзду вулицею, – заявив Г. Леонтій.

promin.cv.ua

***

Головний митник Буковини і директор Машзаводу побилися в Чернівцях

– Був інцидент у мене з Салогором, – визнав Віктор Сідляр, директор Машзаводу.
– У мене з Сідляром? Та я не знаю, хто такий Сідляр, – заперечив Микола Салагор, начальник Чернівецької обласної митниці.
Та директор Машзаводу каже, він із паном Салагором знайомий давно і дуже добре.
– Стоїть Микола Михайлович Салагор, я ж його чудово знаю, ми ж працюємо. Я з ним культурно привітався: “Добрий день, Миколо Михайловичу”. Не проїду ж повз. Ми ж колеги свого роду, – зазначив Віктор Сідляр, директор Машзаводу.
Говорити почали про перекриту дорогу, бо пан Сідляр хотів вулицею Шипинською проїхати. Та не вдалося. Його дуже здивувало те, що проїзд перекритий, а містяни сказали, що забарикадував вулицю Микола Салагор. Тому директор Машзаводу вирішив поспілкуватися з ним, аби зрозуміти причину таких радикальних дій.
– Салагор перекрив вулицю загального користування. Там стоїть бетонний блок. Ще декілька днів тому проїзд був, а зараз вже немає. Я кажу: “Миколо Михайловичу, тут перекрита вулиця. Хто перекрив?” Він каже: “Я перекрив. Я питаю: “На якій підставі?” Він каже: “Бо я так захотів”, – розповів Віктор Сідляр.
А от пан Салагор запевняє, його ніхто не бив, бо на таке мало хто відважиться. І хто такий Віктор Сідляр, та що він робив на вулиці Шипинській, запевняє, що не знає.
– Ні. Такого не буває, щоб мене хтось бив так просто. Я, як правило, здачі даю. Бачив там, ходив якийсь лисий, та чого – поняття не маю, – стверджує Микола Салагор.
Та свідки кажуть, Салагор на горіхи таки отримав. І їх це дуже обурило.
– Тут приїхала машина, “Lexus”, здається, великий такий позашляховик. Хвилин за 10-15 машина розвернулася і попрямувала до виїзду, зупинилася біля нас тут, біля Салагора, і почалася словесна перепалка, – сказав Юрій, свідок конфлікту.
– Вийшов Микола Михайлович і каже: “Чого ти сюди їдеш? У вас є своя вулиця”. – “Чого ви перекрили дорогу?” Він знов вибіг із машини, почав простягати руки, ми їх розбороняли. Через вулицю, бо він почав ображати і питати: “Хто ви такі?” Розбив губу і все, ми їх розборонили, і на цьому все, – зазначила Галина, свідок конфлікту.
Та головний буковинський митник розповідати, що і як насправді відбувалося, відмовився.
– Ви можете розповісти, що взагалі відбулося?
– Не можу.
– А чому ви відмовляєтеся говорити?
– Тому що я офіцер. Я не займаюся дурницями і плітками. Зараз хтось буде одне розповідати, хтось – інше. Я не знаю, хто такий Сідляр, – заявив начальник Чернівецької обласної митниці.
А от директор Машзаводу Віктор Сідляр зізнається, що Салагора таки вдарив, бо той сам нарвався. Та за скоєне кається:
– Мене зачепило не те, що вулиця перекрита, хоча і це також, а його хамська поведінка. Далі перейшло на особистості: “Хто ти?”, “Звідки ти тут взявся? Скільки ти тут живеш?” Така абсолютно неадекватна поведінка, яка мене вивела з себе. Я не мав права цього робити. Але що сталося, те сталося.
– Сідляр заявив, що він мене вдарив? Ну то отримає ще один “орден” за це, – наголосив Микола Салагор.

tva.ua

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ